Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan viselkedik így velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan viselkedik így velem a párom? Mit gondoltok, megcsal?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. Lassan 3 hete, hogy elvetéltem. Eddig minden jól ment. Rágódtunk, beszétünk a babáról, meg úgy általában is, jó volt a kommunikáció köztünk.


Viszont most reggel korábban megy el itthonról, tovább marad bent és még munkát is hozott haza ezen a héten miden nap. Amint haza érkezett, szinte az az első, hogy leül és estig dolgozik (mérnök). 2-3 mondatot, ha váltunk. Korábban is hozott haza munkát, akkor is keveset beszéltünk, míg nem végzett, na de nem ennyire. Éjszaka is dolozik, tovább van fent. Már elalszom, míg dolgozik, az ágy két szélén alszunk. Kérdeztem tőle, van e valkije. Mondja meg, mert nagyobb gáz lesz, ha sumákol, és nem mondja meg. Szóltam, hogy mondja meg, ha már nincs szüksége rám.


Viszont van egy közeli férfi ismerősöm, akivel nagyon jóban vagyunk. Nem egyszer volt, hogy a férfi nekem sírta el a bánatát (szó szerint). Olyan, mintha testvérek lennénk. Szinte mindet tudunk a másikról. Az a fajta barát, akit az éjszaka közepén is felhívhatsz, hogy 'gáz van, gyere át'. Gyakran találkozunk, egymáshoz is át szokunk menni. A párommal összeismerkedtek, tudja a párom, hogy jóban vagyunk, nem egyszer hármasban metünk el ide-oda.


A héten kétszer átjött a férfi. Nagyon akadékoskodott, hogy még ne üljek autóba, ne vezessek még, inkább ő jön át. Szokás szerint csak beszélgettünk, semmi extra. Mind a két alkalommal elég sokáig elhúzódott a beszélgetés, akkor kaptunk észbe, mennyire eltelt az idő, mikor a párom haza jött. Amint elment a férfi, a párom kissé hangosan a fejemhez vágta, hogy biztos megcsaltam. Tudattam vele, hogy még képtelen lennék szexelni, valamint ne csalnám meg, főként otthon nem. Valamint akkor már kiabált velem, amikor megmondtam neki, hogy beszélgetni sem képes velem, sőt, arra sem, hogy megkérdezze, hogy vagyok.


Mit gondoltok erről a helyzetről?



2015. febr. 27. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
A megcsalás nem úgy zajlik, hogy apuci hazaviszi a melót.
2015. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Idióta vagy!

Öt nem rázhatta meg?

2015. febr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikőtök se tesz ezért a kapcsolatért. A párodat már abszolút nem érdekled, te pedig inkább egy másik férfival töltöd az idődet. Én a helyetekben ezt nem erőltetném tovább. Minek? Elhidegültetek, kész, vége, ennyi.
2015. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy összecsaptak a feje felett neki is a hullámok?

A vetélés nem csak téged visel meg, hanem őt is megviselheti, ha nem is testileg, de lelkileg nagyon is. Ne haragudj, de szerintem ez a "megcsalás" a rögeszméd.

Fordított helyzetben te amúgy mit gondolnál... reggeltől éjjelig gürizel, a kedves feleség meg, akivel két héttel ezelőtt babát várt, ott csiripel az otthonotokban egy férfivel (még ha az egy közeli ismerős).

Hallottam én már olyan jó fej haverról aki a házaspárral együtt kirándulgatott, közös programokat szerveztek aztán csak lelépett vele a nő, mert ő rettentő megértő, és mindig velem volt, ha baj volt. Szerintem először azon rágd át magad, hogy az ő szemszögéből hogy fest az egész szitu. Kicsit legyél vele megértőbb, és ha ennyi a melója, akkor próbáld az életét kedvességgel megkönnyíteni....

2015. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

"akkor próbáld az életét kedvességgel megkönnyíteni...."

-> "beszélgetni sem képes velem, sőt, arra sem, hogy megkérdezze, hogy vagyok. "


Utolsó, bocs, de ilyen helyzetben ez lehetetlen.

Nekem nem volt vetélésem szerencsére, csak egy közös gyerek, aki akkor 3,5 éves volt, de amit a kérdező leírt a jelenlegi helyzetükről, átéltem.

Olyan volt az egész, mintha szimpla lakótársak lennénk. Nem beszélgetett velem, otthon is mindig volt valami dolga, szintén az ágy 2 szélén alvás. Próbáltam szépen. Kevésbé szépen. Csúnyán.

SEMMI.

És Ő nem vette észre, hogy gond van.

A végeredmény az lett, hogy végül én léptem félre.

Lehet károgni, hogy biztos nem bírtam a p...ámmal, meg r!bancozni, de akkor sem konkrétan a szex hiányzott. Hanem a törődés, hogy valaki foglalkozzon velem. Amit otthon nem kaptam meg abszolút. 1 hónapra rá szét is mentünk...


A kérdező hiába közeledne a párjához, bárhogyan, ha az úgy tesz, mintha ott se lenne, átnéz rajta. Majd vádaskodik ok nélkül.


Sőt, ami történt, amiatt inkább mellette kéne álljon, támogatni lelkileg, de a kérdésből az jön le, hogy kb $zarik rá.

2015. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Velem is pontosan ez volt.minden fontosabb volt mint en es volt h konyorogtem sirtam veszekedtem szep szoval se ert ez semmit. Szerinte nekem ezt meg kellett volna ertenem. Es h minden az en hibam. Mert miattam. Az a baj h semmi nem hozza mar vissza az erzeseket. Nalam teljes elhidegules volt sot amikor megmondtam neki h nem birom mar es vege komolyan rendesebb lett velem. Kitartas de ez a helyzet borzaszto es igazan csakaz erzi at aki benne van v volt.
2015. febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De ügyesen kivesézted a véleményem, bár tiédből nem tudtuk meg, hogy mi a nagy tanács, csak tényleg azt, hogy annyi nem volt benned, hogy kilépj a kapcsolatból aztán feküdj össze valakivel.

Ergo, kedves kérdező, leszűrve az engem kioktatott mondandójából..hagyd el a p*cs*ba és fogj magadnak valaki mást, aki visszahozza beléd az érzéseket. Egyszerűbb ez, mint az 1x1... Köszöntem a lehetőséget és a tapasztalatot :)

2015. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem oktattalak ki, a lényeg annyi volt, hogy beszélni, kedveskedni csak azzal lehet, aki hagyja. Aki élből elutasító, azzal csinálhat bármit.

És sajnos egyáltalán nem egyszerű csak úgy találni valakit, aki visszahozza az érzéseket, meg nem is azt kell keresni.

Ha a pasi ennyire elzárkózik, a legegyszerűbb: Kis időre szüneteltetni a dolgot. Ha tényleg szereti, akkor észbe kap. Ha nem, akkor meg nem is kár érte.

2015. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!