Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátom és köztem 3 év...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom és köztem 3 év korkülömbség van, ő 18 és én 15. Ez sok?

Figyelt kérdés
2 ès fèl hònapja vagyunk együtt, ő màr nem szűz. Megbànom ha majd vele vesztem el? Mèg
2017. máj. 29. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
"Megbànom ha majd vele vesztem el?" Kérdésedre ezt tudom mondani...ha tiszta szívből szereted, és úgy érzed odafigyelne rád akkor is akkor nem bánod meg. Persze nem 2,5 hónap után kell ezt! Hanem jóval több idő múlva...nem kell elsietni.
2017. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
B#szni jó.
2017. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 StayAwake...Forever ***** válasza:
10%
Még szép, hogy megbánod, de a te dolgod, manapság minden annyira gyors, szörnyű :(
2017. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 év nem sok. ne siesd el.. köztem és az első barátom közt akivel elvesztettem 7 év van. hát nem mondanám h megbántam de bárcsak ne ilyen gyorsan történt volna akkor és bárcsak igaziak lettek volna az érzések..
2017. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 StayAwake...Forever ***** válasza:
Nem az évekről van szó, hanem arról, hogy mennyire ismerik egymást, de mindegy.:)
2017. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok és én nem jönnék össze veled, mert szerintem így sok a 3 év, mégpedig azért, mert 15 évesen teljesen másképp látod a világot, mint pl. egy 18 éves. Persze, van olyan, hogy ez érdemben nem jelent semmit, és ugyan úgy gondolkodtok, de ez ritka. Plusz egy 18 évesnek nem feltétlenül az a szándéka, hogy tartós kapcsolata legyen. Ami a kérdésed másik részét illeti, igen meg fogod bánni, ha most veszted el. Várj még 1-2 évet, és ha a fiú valóban szeret és komolyan gondolja akkor együtt is maradtok, ha nem akkor úgyis dobni fog.
2017. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
persze minden nap 2x menjen a töcskölés csattogjon a zacsi aztán dobd föl a netre.. de linket adj!
2017. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!