Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érrzhetek szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érrzhetek szerelmet 12 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt szeretnem kerdezni hogy szerintetek ilyen korban lehetek szerelmes?

Ugye 12 vagyok és lány a személy akibe bele szerettem szintén 12 és lány.

Mindennél jobban kedvelem hiszen vannak más ĺány osztálytársaim is de csak iranta érzek ilyet. Mondhatjátok hogy "majd kinövöd" de nem hiszem. Szeretem őt csak a probléma az az hogy ő csak mint barát kedvel nem mint a barátnőt. Mikor és hogyan mondjam el neki ??

A válaszokat köszi



2017. máj. 30. 06:32
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Akkor te most fiú vagy ?
2017. máj. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"12 vagyok éa lány"

Már senki sem tud olvasni?

Kérdező, nekem az a valaszom, hogy ha csak barátként tekint rád, akkor jobb lenne, ha nem mondanád el neki, mert szinte biztos, hogy 12 évesek még nem tudnák rendesen lereagálni azt, hogy valaki leszbikus/biszex

2017. máj. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ő csak barátként kedvel megijedne ha elmondanád.
2017. máj. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam ilyesmit javasolni, de szerintem sem kéne előhozakodnod ezzel.

Igen, lehetsz szerelmes, de tekintettel a korodra, és arra, hogy még nem volt tapasztalatod ez simán lehet csak átmeneti (még egy ok, hogy ne mondd el neki).


Ha tényleg 12 éves vagy, és esetleg férfiak írnak neked a kérdés miatt, ne válaszolj nekik. Ezen az oldalon simán megírja valaki hogy 14 éves miközben már 30 (tapasztalat). Legyen eszed, ne küldj senkinek képet vagy ilyesmi... a te érdekedben mondom.

2017. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

#1 vagyok

Viszont ha használna esetleg írásjeleket,sokkal jobban lehetne értelmezni...

Tehát 12/L vagy... És van egy szintén 12/L aki tetszik?

2017. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Érezhetsz szerelmet, de mivel mindketten lányok vagytok, így ez elég veszélyes. Mármint ezt úgy értem, hogy ha szerelmet vallasz neki, akkor lehet megutál, elmondja a többieknek és végül az egész iskola kiutál téged. Egy ismerősöm járt már így.
2017. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó én se akarom elmondani max 14-15 évesen. Csak gondoltam megkérdezem. Jah es a negatív hozzá szólásokkal kíméljetek , mert semmi értelme és ezt szerintem ti is tudjátok. Az ertelmes válaszokat meg köszi.
2017. máj. 30. 20:21
 8/10 anonim válasza:
Egy szerelem alapján ne vegyél rá mérget. - Ráadásul a korod is még arra utal, hogy ez változhat benned. -Ha 4-5-6 év múlva is csak és kizárólg nők vonzanak, akkor mondanám h. leszbikus vagy, - 12 évesen a szexuális orientáció még nincs teljesen kiforrva. - (39 L nő)
2017. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nanemá LOL. :D

Inkább szedj fel pasit ne csajt, mert akkor fognak nevetni ha megtudják, hogy leszbi vagy. Engem melegnek hívtak majdnem mindenkinek behúztam, elegem lett pedig meleg ellenes vok. keress inkább 1 neked való pasit :D

12/F

2017. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
És pedig csajba vok szerelmes
2017. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!