Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Valaki tipp?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Valaki tipp?

Figyelt kérdés

Na az van hogy van egy cigány lány. Én előtte eléggé rasszista voltam velük szemben de megváltozott a véleményem. Legalábbis róla. A többiről nem igazan. Ő nálam két évvel fiatalabb de valami eszméletlen jól néz ki. Tizenöt éves letere olyan alakja van hogy menten el tudnék élvezni mar a puszta látványától. Az utolsó kb három hónapban egy kicsit közelebb kerültem a lányhoz de nem vittem magam semmire. Megtudtam hogy a lánynak meg nem engedik a szülei hogy legyen barátja de hat most mit csináljak? Várjam meg meg betölti a tizennyolcat vagy mi a fasz? A suliban sokszor volt mar ugy hogy egészen "véletlenül" letapiztam. Vagyis o ugy tudta h véletlen volt😂. Van két bátyja akikkel nem szívesen packeznek mert hat... Szépen mondva kivernek belőlem meg a szart is. Bar en se vagyok az a nyapic seggnyaló de azért látszik köztük es köztem a különbség. A lánynak az anyjával mar találkoztam egész jo fej. Az apjától mar inkább tartok mert elég nagy darab... Egész okos lány nemrég mesélte hogy csak azt a hármas matekot kellene kijavítani. Nem is hanyagolja el magát. Látszik hogy a normálisabb ciganyokhoz tartozik de hat na. A cigany az cigany. Ma amikor jöttünk ki szünetre hallottam ahogy a barátnőjével beszél ciganyul. Meg kérdeztem tőle hogy mennyire tud erre o hogy szinte perfektul tud. Erre nem igazan tudtam mit mondani mert hat egy magyar gyerek most mit beszeljen a cigany nyelvről?!??! Látszik amúgy róla hogy o ugymond "kivalik" mar csak azért is mert nem olyan mint egy másik cigany a suliból. Nem szokott vissza szólni a tanárnak de meg hozza jo jegyei is vannak. Nem tom h most mit csináljak mert tényleg tetszik a lány csak hat nem tudom hogy mit kezdjek ezzel a "nem lehet meg barátja" dologgal. Valaki tipp?

Amúgy meg bocs mindenkinek es telorol vagyok.



2017. máj. 30. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

szerintem hagyd a francba azt a lányt ... ő a cigánylány, te meg a magyar gyerek, büszke lehetsz magadra, neked is olyan stílusod van hogy valami okádék. így nem lehet hozzáállni semmihez ahogy te azt csinálod, és el tudom képzelni a tróger retyerutyáját, de ha valamelyik elkapna és megruházna, nem biztos hogy nem érdemelnéd meg.


keressél magadnak olyat, akit hozzád méltónak találsz, a családját is, de azért véletlenül ne tapizzál le embereket, meg ne élvezzél a puszta látványától, mert sz/rul veszi ki magát

2017. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
hat ne nezd aztat h o ciganylany.ugy nez ra mint barmejik masik lanyra aki tecik.azon kivul.azt nem mondtad h a lany akarna e veled valamit.nekem se engedik a szuleim de volt mar titokban pasim.szarugy,de ez van. job mint a semi.legalabis nekem az volt o meg mivel szeretet engem ezert neki is.am es ha o oc akor viszont mas a hejzet...de azert sok sikert nektek :)
2017. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tegnap amikor vártunk a hetedik órára hallottam ahogy énekel. Valami eszméletlenül szép hangja van. Nem akartam őt nézni ilyen feltűnően de egyszerűen nem ment. Ahogy ott állt a barátnőivel és énekelgetett olyan természetesnek és gyönyörűnek találtam. Ma amikor jött a suliba összefutottunk és elmondtam neki hogy hallottam tegnap énekelni és hogy nagyon tetszett. Szégyenlősen megköszönte és méghozzá el is pirult! Annyira édes volt hogy muszáj voltam becsengetés előtt egy puszit adni az arcára... És hát nem bírtam ki és hirtelen érte az a puszi. Váratlanul érte de még volt időm elcsípni a vörössé vált arcát. Miközben mentem órára nem tudtam nem vigyorogni. Szinte ez az egyetlen puszi úgy feldobta a kedvem hogy még a kettes matek dolgozatom se rontotta el. Amikor pedig vége lett az óráinkat láttam ahogy az egyik bátyja a suli előtt várja és gondolom oda köszönők neki. A köszönés hamar beszélgetésbe ment át és rájöttem hogy nem kellett volna a külsőjéről itélkeznem. Hamar rájöttem hogy valami irtó jofej. Beszélgetésünket a húga zavarta meg aki zavartan állt mellettünk miközben a tekintete folyton rám tévedt. Rámosolyogtam amit ő is viszonzott. Lehet hogy ez az aprócska mosoly megnyugtatta őt vagy mit tudom én de utána már nem volt szégyenlős. Kábé fél órát beszélgettem velük mire mondtam hogy indulnom kell. A sráccal lekezeltem még a lányra rámosolyogtam. Egész úton ő járt a fejemben és mikor hazaértem anyám megkerdézte hogy mitől vigyorgok úgy mint aki megnyerte a lottót. Csak akkor jöttem rá hogy igazából az egész hazavezwtő utat végig mosolyogtam. Persze hamar lerendeztem anyával egy "én nem a lottót nyertem meg hanem a főnyereményt" mondattal. Persze azonnal kérdezősködött mire legyintettem egyet és mondtam neki ha minden úgy alakul ahogy szeretném akkor majd elmondom neki. Miután ledobtam a táskám és megírtam a házijaimat és tanultam matekra elmentem kutyát sétáltatni. A négy éves imádott labradorommal szeltem az utcakat amikor megpillantottam a lányt a könyvtárból kilépni. Megvártam őt és miután kellőképpen megijedt elrejtette előlelem a könyvet. Persze ezt nem hagyhattam annyiban és meg kérdeztem hogy miért rejti el. Hamar kiderült hogy azt hitte hogy amiért szeret olvasni majd kiröhögöm. Elmondtam neki hogy szerintem egyáltalán nem kellene szégyelnie amiért szeret olvasni. Ezután még egy órát együtt voltunk. Mollyval (a kutyámmal) pedig többet foglalkozott szinte mint én. Odavolt érte. És ahogy néztem őt egyre jobban éreztem azt hogy ezt a lányt nekem találták ki. Mert már nem érdekelt az hogy cigány vagy magyar. Egyáltalán nem érdekelt. Nem számított az hogy majd kifognak gunyolni amiért nallam két évvel fiatalabbak kezdek. Vagy azért mert hogy o cigany. Kib*szottul szartam az egészre. És nem tudom hogy mi ütött belem akkor abban a percben de... Megcsokoltam. És ahogy végre éreztem ajkait az enyemeken boldogság járta at a testem.

Elmondtam neki hogy szeretném hogyha ez kettőnk között működne. Elmondtam neki hogy szinte bármit megteszek csak hogy a szülei megengedjek. Beleegyezett. Megbeszéltünk hogy szombaton (azaz holnap után) kikérem a szüleitől.

Nagyon parazok a szombattol mert végre az enyém.. Es nem akarom rögtön azután elveszíteni miután megkaptam.

2017. jún. 1. 15:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Na mi volt? Hogy sikerült?
2017. jún. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Először hallani se akartam a dologról de azóta megengedték:). És... Azóta nekem van a legszebb legokosabb legkedvesebb lány akivel életemben először találkoztam:). Es viszont szeret:))
2017. jún. 9. 13:10
 6/13 anonim válasza:
Gratula, majd annak idején el is kell ám tartani az asszonyt mert ha oc akkor ő nem fog dolgozni az tuti fix, de ugye most még csak az a lényeg hogy jol meglegyetek, majd később jönnek a gondok
2017. jún. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem lesznek itt semmiféle gondok ne foglalkozz az utolsó válaszolóval. Ő csak irigy. Sok boldogságot.
2017. jún. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Irigy? Kétlem, nekem OC (oláh cigány) a feleségem és gyönyörü , de rafinált is, és persze az otthoni dolgokon kivül az ég adta világon semmit nem dolgozna mert ahogy ő mondta nálunk az a szokás hogy ha a férfi egybe kerül az aszonnyal akkor már nem dolgozhat,
2017. jún. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A nyolcas valaszoloval valahogy nem tudok egyet érteni. A barátnőm anyja az apja mellett dolgozik és mindig besegít a férjének. Nem tudom hogy a feleségednél mi a szokás de a barátnőm szüleinél nem ez a helyzet.
2017. jún. 12. 20:05
 10/13 anonim válasza:
Akkor szerencsés vagy mert nem tartják az eredeti szokásokat, én nekem még a lányt is kikellett kérnem a családfőink jelenlétében és indokolni hogy miért engedje meg nekem hogy járhassak a lánnyal kb 1 órán át, amit komoly piálás követett.... Akkor szerintem Rom-Ungrokkal van dolgod
2017. jún. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!