Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Valaki tipp?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Valaki tipp?

Figyelt kérdés

Na az van hogy van egy cigány lány. Én előtte eléggé rasszista voltam velük szemben de megváltozott a véleményem. Legalábbis róla. A többiről nem igazan. Ő nálam két évvel fiatalabb de valami eszméletlen jól néz ki. Tizenöt éves letere olyan alakja van hogy menten el tudnék élvezni mar a puszta látványától. Az utolsó kb három hónapban egy kicsit közelebb kerültem a lányhoz de nem vittem magam semmire. Megtudtam hogy a lánynak meg nem engedik a szülei hogy legyen barátja de hat most mit csináljak? Várjam meg meg betölti a tizennyolcat vagy mi a fasz? A suliban sokszor volt mar ugy hogy egészen "véletlenül" letapiztam. Vagyis o ugy tudta h véletlen volt😂. Van két bátyja akikkel nem szívesen packeznek mert hat... Szépen mondva kivernek belőlem meg a szart is. Bar en se vagyok az a nyapic seggnyaló de azért látszik köztük es köztem a különbség. A lánynak az anyjával mar találkoztam egész jo fej. Az apjától mar inkább tartok mert elég nagy darab... Egész okos lány nemrég mesélte hogy csak azt a hármas matekot kellene kijavítani. Nem is hanyagolja el magát. Látszik hogy a normálisabb ciganyokhoz tartozik de hat na. A cigany az cigany. Ma amikor jöttünk ki szünetre hallottam ahogy a barátnőjével beszél ciganyul. Meg kérdeztem tőle hogy mennyire tud erre o hogy szinte perfektul tud. Erre nem igazan tudtam mit mondani mert hat egy magyar gyerek most mit beszeljen a cigany nyelvről?!??! Látszik amúgy róla hogy o ugymond "kivalik" mar csak azért is mert nem olyan mint egy másik cigany a suliból. Nem szokott vissza szólni a tanárnak de meg hozza jo jegyei is vannak. Nem tom h most mit csináljak mert tényleg tetszik a lány csak hat nem tudom hogy mit kezdjek ezzel a "nem lehet meg barátja" dologgal. Valaki tipp?

Amúgy meg bocs mindenkinek es telorol vagyok.



2017. máj. 30. 18:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

cykra911

Te cigány vagy?

2017. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne vedd mar egy kalap ala a ciganyokat en is az vagyok . Az egesz csaladom tanult ember es férfi/nő egyaránt dolgozik , sőt van olyan aki kemény fizikai munkat csinál nő ként. Nekem van egy baratom aki magyar persze . Szeretjuk egymast stb , . Anyum munka mellett takarit ,főz meg a többi. de naluk meg pont forditva van az anyja lusta az apja es a baratom mos ,foz,takarit munka mellett. Az anyja meg semmit se csinal szoval csond . Cigany ide vagy oda . Magyarokat is lelehet nezi am de meg hogy .
2017. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ezt adom:)
2017. jún. 26. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!