Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van köztünk az osztálytársa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van köztünk az osztálytársammal? ><

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tulajdonképpen arról van szó,hogy van egy osztálytársam,akivel annyira nem vagyunk még köszönő viszonyba sem.:/

De pár hónapja beszélgettünk az osztálytársakkal és kiderült,hogy van egy közös érdeklődésünk.Ezután már kezdett valami fura lenni,nem azt érzetem iránta mint eddig...

Azelőtt sem volt semmi bajom vele,nem is csúnya,rendes,vicces is szóval ..:D

De nem is ez a lényeg:

Ezután kezdtünk úgymond "megnyílni" és egyre többet nézzük egymást,nevetünk egymás viccein,direkt beszélget a közös érdeklődésünkről,és hogy is mondjam.. "szemmel" kommunikálunk inkább egymással.

És egyre több jelet vettem észre (amit feljebb felsoroltam), és még több mást például figyel rám,mindig azt veszem észre hogy a közelembe jön/van,direkt sajnáltatja magát még ha egy pici sebe is van,keménykedik előttem,és ha valaki sérteget,vagy csak meglök,akkor próbál nem feltűnő lenni és beszól annak a valakinek hogy "Hé basszus figyelj már ! :D ".

Barátnőmmel természetesen beszélgettünk erről,és ő azt gondolja hogy lehet hogy nem mer az osztály előtt "megnyilvánulni",vagy mi.

Egyébként nagyon cuki tud lenni,egyszerűen imádom őt és kezdek nagyooon beleszeretni nap mint naap.><

Valaki aki nagy "szerelem suttogó"segítene nekem? :D

Hálásan megköszönném~


14/L


Ha valaki kérdezné hogy minek ennyi évesen szereleem meg stb. előre szólok hogy egy értelmes élőlény vagyok,és úgy gondolom magamról hogy tudnám kezelni ezt az egész "kapcsolat" dolgot (: Meg egyébként is mindenki maga dönti el,hány évesen kezdi,meg ezt az egészet nem lehet irányítani hogy kibe esel bele (:

Lehetőleg csak értelmes,segítő válaszokat szeretnék látni ><



2017. máj. 30. 23:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

-megint én

-nagyon helyes, csak finoman

Éretten viselkedsz. Lényeg hogy jól érezze magát a társaságodban. De ha belé vagy esve lehet feszültebb vagy mellette így nem tudod olyan jól adni a formád. Úgy hogy csak nyugodtan lazán hisz nincs mit veszítened:)

2017. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Lett köztetek valami? Velem is ugyan ez van, és nekem is már csak egy év van hátra suliból:D Ha szeretnél írj!:3 14/L
2017. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sziia!:)


Megkérdezhetem, hogy összejötettek-e?:)

2017. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok...Képzeljétek,3 hónapja lesz áprilisban hogy összejöttünk :) Én léptem elsőnek szerencsére,és kiderült hogy ő is így érez. Szóval ha kell lépjetek ti elsőnek,ha fontos nektek akkor szerezzétek meg,hisz mi veszteni valótok lehet?! :) Sok sikert mindenkinek aki ugyanilyen szituálcióban van
2018. márc. 26. 00:12
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért te se sietted el hisz már majdnem egy éve írtál ide aztán mégis csak 3 hónapja lesztek együtt :P
2018. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!