Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha van egy ciganylany akin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy ciganylany akin csak kinezetre latszik nagyon de amugy nem sztereotipia akor o ra tudtok ugyanugy nezni mint egy barmilyen masik lanyra? Vagy kelt ez benetek valami undort vagy mast esetleg?

Figyelt kérdés
foleg a fiatalab korosztajra lennek kivancsi de barkinek orulok ha ir...
2017. jún. 1. 16:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

a rasszizmus soha se fog el mulni

a magyar is kevert nép 150 év török uralom

német, orosz uralom stb..

elég sok nemzet vére folyik az ereinkbe és még is jelen van a rasszizmus

ismerek olyan cigányt is aki gyűlöli a cigányokat magát is bele értve

a gyűlölködés az egy emberi szokás mindenhol jelen van van aki csak a szomszédját ismerősét utálja

van aki meg egy vagy több adott fajt

szerintem nem kellene keveredni már csak azok miatt is amiket láttam

ez nem sztereotípia

a legtöbb cigány csávó üti a barátnőjét főleg ha magyar a barátnője

koliba is sokszor láttam ilyet csajnak olyan pofonokat le vágott de bele se lehetett szolni mert akkor jöttek a testvérek

meg egy csomó szülő ki is tagadná a gyerekét ha cigányt vinne haza tudok erre is példát

gyönyörű magyar lány volt de össze állt egy cigány csávóval szülei ki lökték othonrol és most ott tart hogy 20 éves lent lakik a cigány telepen a tyukolba 7-8emberrel egy háztartásba

2017. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
oke en is utalok egyeseket csak az a kullo h en nem kinezet alapjan hanem viselkedes alapjan.ez szerintem igy volna hejes.ha valakit megharap 1 pitbull akor o a hulye h utallya az oszes pitbullt.viszont ha az agresziv kutyakat utallya legyen az pitbull v csivava,az mar ertheto es elfogadhato dolog.
2017. jún. 1. 19:25
 13/29 anonim ***** válasza:
fogalmazz másképp :D pl mindíg németjuhászod volt és nem volt vele soha semmi gond de egyszer vettél egy pitbullt ami megharapott akkor próbálkoznál még egy pitbullal hogy hátha be jön vagy maradnál a bevált fajtánál
2017. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
hat latod ezel nemertek veled egyet de elfogadom a velemenyed es koszonom szepen de am sem ebe akarok bele menni hanem az eredeti kerdeshez szeretnek valaszokat :)
2017. jún. 1. 19:41
 15/29 anonim ***** válasza:
Mit kapsz ha szexelsz egy cigány lánnyal? 7 év szerencsét és trippert
2017. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
mindenkitol megkoszontem eddig a valaszt.veled se leszek bunko.koszi :) csak sajna neked a diszlike ment
2017. jún. 1. 21:29
 17/29 anonim ***** válasza:
Te cigánylány vagy?
2017. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:

Hat eleg lehangoloak a valaszok. Nalunk az osztályban van 2 ciganylany is de mindketto megtalalta a baratait, sosem volt ebbol problema. Az egyikkel nagyon joba vagyok,rajta telleg csak a kinezeten latszik. A masikkal nem,de az csaj telleg egy paraszt.Ettol fuggetlenul nagyon jol elvan a tobbi (magyar) parasztal :D

Nem ertem mert nem lehet ugyanugy tekinteni az emberekre. Az hogy valaki normalis vagy bunko mar az ember gesztusain is latszik.

Lehet hogy a mi osztalyunk amugy azert nem rasszista mert felig muveszeti tagozat es mi mar csak ilyen "naiv muveszlelkek" vagyunk :D

Amugy telleg minden neveles kerdese az embereknel es a kutyaknal. Sajnos a pitbulloktol is azert felnek az emberek mert ez a fajta sokszor kerul rossz kezekbe es a media se a labradortamadasokat adja le pedig abbol is van boven.

2017. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
Ha kedves-rendes csaj, bejön természetre és külsőre is, akkor nemszámít más. Ennyi az én véleményem.
2017. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
koszonom az utolso valaszokat is :)
2017. jún. 3. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!