Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha van egy ciganylany akin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy ciganylany akin csak kinezetre latszik nagyon de amugy nem sztereotipia akor o ra tudtok ugyanugy nezni mint egy barmilyen masik lanyra? Vagy kelt ez benetek valami undort vagy mast esetleg?

Figyelt kérdés
foleg a fiatalab korosztajra lennek kivancsi de barkinek orulok ha ir...
2017. jún. 1. 16:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Cigánylány vagy?
2017. jún. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
persze
2017. jún. 4. 12:39
 23/29 anonim ***** válasza:

22/L/ queer vagyok.

Ha úgy adódna, akkor én simán összejönnék egy roma származású nővel vagy férfival, attól függetlenül hogy milyen rasszba tartozik.


Sajnos, sok emberben a szocializációja során egy gát keletkezik, és ezt nagyon nehéz kezelni, tudatosnak kell lenni. Sokan tudattalanul is hátrányosan megkülönböztetik embertársainkat. Ez így van pl. a pszichiátriai betegekkel és szenvedélybetegekkel is....


Nagyon sajnálom, hogy ilyen dolgokon kell keresztül menned, egy ilyen hülye szemlélet miatt. Viszont egyszer biztosan jönni fog valaki aki teljesen elfogad, és boldog lehetsz vele. Lehet, hogy nem ebben az országban,de az lehetsz :)

2017. jún. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
koszi utolso :))
2017. jún. 15. 11:03
 25/29 anonim válasza:
Kelt.
2017. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Igen tudok nézni úgy és nem kelt undort se ha tetszik nekem.
2017. szept. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Csak kinézetre látszik? Mert szerinted a nincsenek szép cigánylányok? Nem úgy néznék rá mint egy másik lányra, hanem mint egy szép cigánylányra. Egy szép lengyel lányra is máshogy nézek és egy szép svéd, vagy olasz lányra is máshogy. A maga nemében szép és attól lesz szép ami. Vagyis teljesen egyedi. Általában nem szépek a cigánylányok, de vannak köztük nagyon, nagyon, nagyon, nagyon szépek.

Ennyit a külső részéről. Ha normális és nem "sztereotípia", akkor meg mi a fene gond lehetne? Teljesen értelmetlennek tartom a kérdést. Adott egy szép és normális lány és tudnék e ugyanúgy ránézni mint bármelyik másik lányra? Nem, mert nincs sok szép és normális lány, így mindenképpen kiemelkedne és többnek látnám az átlagnál. Mellesleg sok nem cigány viselkedik úgy mint egy sztereotíp cigány. Az undor részét már nem is firtatnám.

30 vagyok, nem tudom ez mennyire fiatal(és nem vagyok cigány, mielőtt valaki azt gondolná.)


UI: A cigány-magyar dolgot meg felejtsük el örökre. Mind magyarok vagyunk, csak vannak cigányok és nem cigányok köztünk. Aki nem így gondolja az tényleg takarodjon innen! Beleértve cigányt és nem cigányt. Ha cigányként te megkülönbözteted magad és úgy érzed semmivel nem tartozol az itteni közösségnek, hogy te nem vagy magyar, de persze máshova se tartozol, akkor milyen polgári jogokat akarsz? Ha pedig nem cigányként nem tartod a saját közösségedből valónak a másikat, akkor miért várod el, hogy adózzon, hogy tegyen valamit a társadalmi normákért?

2018. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Én hiába fogadnám el ha a társasága (fajtája) lebeszéli róla. Erről sajnos ennyit.. Náluk más a menő és a raj. (lehet ,hogy ezért)
2018. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 My János 1926 válasza:
Igen tudok
2019. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!