Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátom kigúnyolta a nagypap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kigúnyolta a nagypapámat amiért szegény papa pelenkát kell hordjon? Szerintetek ez normális az alábbiak fényében?

Figyelt kérdés

Mert papámmal jóban van, szokott neki felolvasni, segíti neki ebben-abban és sokat beszélgetnek.

Papám nálunk lakik mióta a mama meghalt és emiatt sokat látja.

Nem tudom mi tört rá, valami 5 perc vagy nem tudom, de rátört a nevetőgörcs meg hasonlók.

Bocsánatot kért később, de nem úgy tűnt.

Megbüntessem valamivel?

16-16


2017. jún. 6. 12:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

7es te nem vagy normális. Kíváncsi vagyok hogy reagálnál ha a te egyik szeretett családtagodat alázná meg így egy kis szutyok.


Amúgy meg a te humoroddal van baj, egy magatehetetlen pelenkás felnőtt szomorú és nem vicces látvány.

2017. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
0%
Estére készítsd elő a korbácsot és kapjon 3 ütést a hátára.
2017. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Büntessed? Nem az anyja vagy.

Én a szakításon gondolkodnék el, mert valószínűleg nem most volt utoljára bunkó.

2017. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
A barátodat a helyedbe már tökön rugdostam volna. Még ha vivcesnek is találja (bár szerintem nem az) legalább ne a barátnője előtt nevessen, tiszteljen meg téged és papádat legalább ennyivel, hogy nem előttetek röhög, de úgy látszik téged is semmibe vesz. A helyedbe szakítanék vele minél előbb
2017. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14%

Nagyon szeretheted ha emiatt szakitanal... Mindenki hibazik, raadasul bocsanatot kert.

Az h 16evesen vki infantilis az meg nem bun max eretlen meg, te kell eldonsd szereted e a hibaival gyengesegeivel egyutt.

2017. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Szegény papa...

Szakítsd vele szerintem, ki tudja hogy jövőben miket tesz majd.

Lehet ennél rosszabb dolgok is alakulni fognak.(pl. elmond barátjának a ciki dolgodat és kiröhögnek ... )

2017. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#15: 15-en 1 ellen,szerintem ez a dolog egyértelmű.
2017. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom....

Magadat minősíted azzal,ha ennyi miatt szakítasz vele.

De ahogy látom az idejáró emberek sem normálisak...

2017. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Elèg szègyen, hogy ilyenen röhög, lehet akkor ott helyben nem fogta fel a helyzet súlyát, mert mèg nem volt olyan rokona, aki olyan rosszul volt, hogy mèg wc-re se bírt kimenni ès pelenka kellett rá.

Èn biztos nem nevettem rajta, mert is volt olyan rokonom, aki halála előtt már olyan gyenge volt, hogy pelenkát kellett rá adni.

Elszomorító dolog az ilyen.

Lehet, hogy mèg egy kicsit gyerek ès nem fogja fel teljesen a helyzet súlyosságát.

Mondd el neki, hogy ez neked nagyon rosszul esett, hát ha máskor nem így fog reagálni.

2017. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ez a pali nagyon gaz. Hasonlo helyzetben voltam mint te csak nekem a mamamrol volt szo.
2017. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!