Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rájöttem hogy leszbikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem hogy leszbikus vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és rájöttem hogy leszbikus vagyok és elkezdtem érezni valamit a baránőm iránt, de én a fiúkat szeretném szeretni és a szüleim is elítélik a leszbikusokat.
2017. jún. 25. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

14 évesen van, hogy szórakoznak veled a hormonok. ne ijedj meg, egyáltalán nem biztos még, hogy leszbikus vagy.

ha később rájössz, hogy mégis az vagy, akkor mindenképp mondd el a szüleidnek, ha személyesen találkoznak ezzel akkor biztosan elfogadják majd, ahogyan az igazi barátaid is.

kitartás! :)

15/ leszbikus lány

2017. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Ide vezet, hogy a szülők nem foglalkoznak a gyerekeikkel...
2017. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs ezzel, de még simán lehet, hogy ezek az érzések átmenetiek (legalábbis akkor, ha ezelőtt nem éreztél vonzalmat lányok iránt). Addig senkinek se mondd el, amíg nem vagy rendben vele; nem szabad úgy érezned, hogy az érzéseid bármilyen formában is meghatározzák azt, hogy ki vagy. Tenni pedig úgyse tudsz ellene; ha nem lennél boldog a fiúkkal, akkor kár erőltetni (ha meg igen, akkor hajrá, az is lehet, hogy mindkét nem érdekel). Semmiképpen se érezd "nemnormálisnak" magadat, mert egyébként iszonyú normális vagy.


Egyelőre semmit ne erőltess magadra, és próbáld finoman kikísérletezni, hogy mire vágysz, de ha az érzéseid tovább folytatódnak a barátnőd ellen, ne állj ellen, ez tök normális. :)


Ja, és ha konkrétan az zavar, hogy mit fognak gondolni az emberek, nem tudom, megvan-e Arizona a Grace klinikából, de ő pl tök vagány karakter és így nem mellesleg leszbikus, és neked is így kéne látnod magadat, mert a szexuális beállítottságod semmiben nem határoz meg, és nem kell félned tőle.

Az majd a szüleid dolga lesz, hogy mit szólnak hozzá, amúgy is te tudod jobban; nem azzal kell kezdeni, hogy elmondod nekik, valamikor majd jön az is, és akkor el kell fogadniuk, de miattuk szerintem most még ne aggódj, de persze te ismered őket.

2017. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szia! en 13 évesen jöttem ra hogy a lanyokhoz vonzodom. jottem ide gyakorira kerdezoskodni stb. persze mindenki azt irta mint amit most is neked, hogy ez csak atmeneti stb. SENKI se vett komolyan. azert irok, hogy tudd en akkor jol tudtam es a mai napig nem valtozott ez az erzes.(17 vagyok) Ha tenyleg az vagy ne foglalkozz masok velemenyevel, az egyetlen nehezseg a parkereses lesz, en 15 éves koromig nem is talaltam senkit, aztan megismertem egy nagyon kedves lanyt aki a mai napig a baratnom. remelem sikerrel jarsz :) (de azert gondold vegig, abban igazuk van a tobbieknek)
2017. júl. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A legjobb amit tehetsz az az, hogy fogadd el. Először magadban kell elfogadni. Butaság azt mondani, hogy a hormonok játéka. Ez nem valami "betegség" nem kell semmire se ráfogni. Ezzel születtél. A heterok meg azzal, hogy az ellenkező nem a vonzó, beléjük tudnak szeretni. Te meg a sajátodhoz. Én jelenleg 14 éves vagyok. Ráadásul leszbikus. Már nagyon régen rájöttem. Évekkel ezelőtt. Ha szeretnéd hogy elmeséljem, vagy segíthetek valamiben akkor írj nyugodtan! :)
2017. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Azóta mi a helyzet veled, Kedves kérdező? :)


Én is egészen kiskoromtól kezdve éreztem, hogy a lányokhoz vonzódom, tiniként is ugyanezt éreztem, hogy a lányok vonzanak....


Ezt belül érezni lehet....

Mint minden mást:)

Jelenleg 25 éves vagyok, és ugyanezt érzem mint akkor, Igen leszbikus vagyok! :)

Férfiak egyáltalán nem vonzanak. Ez van.


Remélem minden rendben veled, és sajnálom hogy a legtöbb ember ennyire nem elfogadó a másikkal szemben, ez nem betegség.

Így születtél, így vagy rendben! :)

2022. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#6-os hozzászólo én 16 éves leszbikus vagyok és 15 éves koromban már kezdtem sejteni hogy csak lányokba tudok szerelmes lenni mivel próbálkoztam sok fiúval de nem nagyon tetszett egyikkel se és így 16 éves koromra leszbikus lettem :)
2022. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!