Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez már több mint barátság?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már több mint barátság? Többi lent👇👇👇👇👇👇&# 128071;👇👇👇👇👇👇 ;👇👇👇👇👇👇€ 071;👇

Figyelt kérdés

Szóval az osztálykirándulásról mentünk hazafele és mivel sokan voltunk nem fértünk el mind és a haverom leült mellénk, ráadásul hozzám bújt,a fejét a vállámra hajtotta..és amikor lett jópár szabad hely a barátnőm kérdezte h nm akare szabad helyre ülni azt mondta nem..Egy másik eset h a parkba a legjobb haverja elött és az én legjobb barátnőm elött azzal fárasztott h barátságból megfogdossa a mellem de kiemelte h csupán csak baráti😂😂

És amikor ketten voltunk akkor megfogta a kezem és közben mélyen a szemembe nézett és amikor hívták h mennyen oda xy miatt nem ment hanem tovább fogta a kezem...Sokszor kapom el a pillantását magamon...és amikor a közelébe vagyok nem olyan jó a teljesítménye...és amikor ketten vagyunk mintha zavarban van...

Nagyon bunkó ember , de úgy érzem velem nem annyira kivéve amikor ott vannak a haverjai..akkor oltogat és mindenbe beleköt...


Szerintetek ez még barátság vagy már több annál?



2017. jún. 30. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ja
2017. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ŐŐ, szerintem szeret:D Már ha tényleg zavarba van :D
2017. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14 éves korig erre a viselkedésre talán még van mentség,utána már simán csak gáz. Ha engeded,hogy a melledet fogdossa, nem leszel különb a tudod kiknél..
2017. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3 válaszoló nem engedtem😌😌😌
2017. jún. 30. 16:36
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: Oké,hogy nem,de ha a jövőben mégis..
2017. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5...Most konkrétan burkoltan célzol, h a pár év múlva kurvànak állok?😏😏😏😂
2017. jún. 30. 18:14
 7/9 anonim ***** válasza:

#6: Nem arra célzok,hogy annak állsz.

Arra célzok,hogy ha olyan dolgokba fogsz bele menni,amikbe nem kellene, akkor bizonyos jelzőket rád fognak aggatni,joggal.

Ha nem teszel semmi "olyat",akkor természetesen nem fognak. A dolog rajtad áll.

2017. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NudlikA9553 válasza:
Halod kérdést írjál ne pedig könyvet! Tesó
2017. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán csak be akar fűzni. Nekem is volt ilyen osztalytarsam, csak o minden kirandulaskor másra ment ra
2017. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!