Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most ezt szerintetek én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt szerintetek én túlzom el vagy van benne igazság?

Figyelt kérdés
Szóval, van a barátom annak van az exe és jóba vannak. Én nem nagyon tudom hova tenni ezt a dolgot, örülni nem nagyon örülök neki, mert hát az a lány élete első szerelme volt és elgondolkodtam ezen, hogy mi van, ha megcsal, mert hát na, csak ő volt a nagy szerelme. De ő azt mondta csak haverok, nem értem mit esz abba a lányba, mikor az anyukája egyszer mesélt a kapcsolatukról, valahogy szóba került, hogy a lány csak kihasználta és ő is ugyanezt mondta. Én ezt soha nem fogom elfogadni, de hát cirkuszolni meg nem fogok ezért, mert ritkán találkoznak, barátom dolgozik egész héten reggeltől estig, hétvégenként meg szinte mindig együtt vagyunk. De mégis, valahol legbelül ott motoszkál bennem a gondolat, hogy mi van, ha... De nem akarom, hogy emiatt tönkre menjen a kapcsolatunk és tiltani se akarom senkitől, meg hát hiába tiltanám, ha nem vagyok ott, bárhová el tud menni, úgyse derülne ki. Most tényleg eltúlzom szerintetek vagy ti is hasonlóan vélekednétek? :/

2017. júl. 2. 15:46
 1/3 I noor Y ***** válasza:

Szerintem a későbbiekben se tiltsd el tőle viszont, ahhoz h nyugodt legyél 100% ig meg kell tudnod biznod benne, ehhez meg az kell h mindenben őszinte legyen hozzád.

A megoldás az lehet h beszéltek róla mert egy egeszseges kapcsolatban barmit meg lehet beszelni es akkor tudni fogod h megbizhatsz e benne. ( viszont igy leiras alapjan nem hiszem h megcsalna teged...bar ez csak az en velemenyem)

2017. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a lány élete első szerelme volt, akkor nem tudom mit nem értesz azon, hogy "mit esz abba a lányba". Ha kihasználta, és ezt a srác is így gondolja, akkor nem maradtak volna jóban, mert senki sem szereti, ha kihasználják, az anyukák meg hajlamosak a kicsi fiúkat szentnek látni, és a lányra kenni, ha félresiklott egy kapcsolat.


Ha soha nem fogod elfogadni, akkor kár ezen pörögni, mindig ott lesz benned a kétely és a féltékenység, ami megmérgezi a kapcsolatot. Ha túlzol, ha nem, te így gondolod, és ez az ami számít. Most az exe van, ha ezen túlteszed magad, akkor később lesz más, akitől féltheted. Szerintem beszélj a barátoddal. Ha tudtok bízni egymásban, akkor hagyd abba a féltékenykedést. Ha nem, akkor szakíts vele és lépj tovább, hogy későbbi sérülésektől óvd magatokat.


Ami tuti biztos: amíg nem tanultok meg bízni az aktuális barátoddal egymásban, addig nem fog működni senkivel semmi. Persze ezzel sebezhetővé teszitek magatokat a másikkal szemben, de enélkül csak elvagytok egymással és ennyi, nincs tényleges kapcsolat.

Minden jót kívánok!

2017. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, tudom, én szeretnék bízni benne, csak hát a kapcsolatunk elején megcsalt.. Már beszéltünk erről, mondta is, hogy nem fog megcsalni, ne legyek féltékeny, stb... A "mit esz rajta" alatt azt értettem, hogy nem értem hogy tud vele jóba lenni miután kihasználta a kapcsolatuk alatt... Nekem is rosszul végződött az előző kapcsolatom, mégsem haverkodok az exemmel, egyszerűen már még haverként se tudok rá tekinteni, eléggé megbántott, de már annyira nem haragszom rá. Na, de hát nem vagyunk egyformák, csak nekem ez fura.
2017. júl. 2. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!