Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » "Nem mondhatom el senkinek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek? "

Figyelt kérdés
Egy nagyon durva dolgot szeretnék elmondani. Tudom sokan k*rvának tartanak majd, de én tudom mit érzek. Egy gimnazista lány vagyok most érettségiztem. Annyit hozzátennék, hogy nem volt egyszerű életem. Nem normális családban nőttem fel még a közelükben sem voltam a szüleimnek soha, mindig is nagyon vágytam a szeretetre. Az előző pasin is 2 évet rágódtam. Lehet, hogy apakomplexusom van belátom de mindig is az idősebbek jöttek be pasi téren. És egy nagy nap jött ő. Egy férfi 37 éves és úgy ismertem meg, hogy tőlem nem messze lakott és egy járattal kezdtünk el járni mivel később mentem külön órák miatt haza. Megszólított, beszélgettünk egy olyan ember, hogy rögtön beleszerettem. Nagyon kedves volt velem és ő is mutatott irántam érdeklődést,mindig sokat nevettünk. Egyszer nála aludtam odáig eljutottunk, igen megtörtént vele. De tudjátok mi a legdurvább, hogy kiderült gyerekei vannak és egy barátnője nagyon régóta. Tudom abba kellett volna hagynom rögtön. De én olyan szerelmes lettem és ahogy viszonyult hozzám.. Olyanokat írt, hogy imád ,szüksége van rám stb. Minden nap írt, törődött velem és valami 6-szor 7-szer voltam nála. Aztán összeköltözött a nővel végleg. Tudom nem jó dolog, de azt hittem ha találkozgatunk szerelmes lesz és csak engem akar majd. Én teljesen összetörtem, aludni se bírok pont ezért írom ezt most ki. Eszembejutnak a pillanatok amit vele töltöttem a mosolya és és végem. :(( mai napig néha beszélünk de alig keres és igazából szerintem el akar felejteni.. Azt mondja nyáron több a munka ezért nem keres, de nemtudom.. A szívem összetört ismét egy nullának érzem magam. Szerettem, tudjátok mennyire? Mindig még a suliban is válaszoltam neki, pedig elég kemény volt az idei év. Amikor én összetörtem mert azt magyarázta milyen gondok vannak a nővel már a vége fele ilyeneket is mondott basszus meghallgattam, pedig a szívem szakadt bele, de segíteni akartam neki. Szerintetek mit csináljak? Szeretem annyira, hogy nem találok ki a nőnek, mert azt akarom, hogy boldog legyen. De én meg olyan mélyen vagyok és nem tudom mi tudna ebből kirángatni. Előre is köszönöm a válaszokat!!

#szerelem ##remenytelen
2017. júl. 4. 01:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért lenne valaki emiatt k****. Pont az ellenkezője vagy, beleszerettél valakibe, majd szerelmes lettél. Sajnos ez tényleg kellemetlen dolog, talán várnod kell egy kicsit, hogy alakuljanak a fejlemények. Lehet elmondja neki és szakítanak vagy kiderül valamikor és együtt maradnak. Beszélj vele az a legegyszerűbb, hogy mi lesz/legyen.
2017. júl. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ. :)

Hát az előbb kaptam meg a válaszát.. Hmm szép.. Elvette a nőt feleségül a hétvégén..

2017. júl. 4. 02:28
 3/17 A kérdező kommentje:
Na most törtem igazán össze. Tényle szeretem. És azért írtam, hogy sokan annak fognak nézni, mert van egy olyan előítélet, hogy sok lány "hajt" az idősebb pasikra a pénz miatt.
2017. júl. 4. 02:30
 4/17 A kérdező kommentje:
Még vasárnap írtam neki, hogy beszélünk kéne. Ugyebár képeit nem látom, mert csak névjegyzekre vagyok véve nehogy a nő fagassa engem honnan ismer. Valamiért csak most jelezte ki nekem, hogy válaszolt és hurrá volt lagzi... :'(
2017. júl. 4. 02:34
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A leírtakból azt látom, hogy az elengedést kellene megtanulnod, de ezt ilyen fiatalon még elég nehéz. Úgy gondolom, amit otthonról hozunk, az nagyban befolyásolja a személyiségünket, és a soraidat olvasva inkább egy érzelmi biztonságot adó apapótlékot kerestél. Fel kell dolgozni a gyerekkorod érzelmi hiányait, különben újra és újra hasonló szituációkban találod majd magad. Olvass önsegítő könyveket, nézz ilyen témájú filmeket. Nem érezheted magad nullának, csak azért, mert ez nem jött össze, mindenki önmagában is értékes és különleges személyiség. Ebből is látszik, hogy nem értékeled magad, és nincs önbizalmad, amit a családból kellett volna hozzál. A pasik megijednek attól a nőtől, aki így ragaszkodik hozzájuk, engedd el, és hamarabb visszajön, mint hinnéd. Én a helyedben ezt az időt azzal tölteném ki, hogy megújulnék nőként, szépítkeznék- a külső változás belsőt is eredményez. Sok sikert!
2017. júl. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( Kivételek mindig lesznek mindenhol. Ez is olyan általánosítás...férfi+sárm+pénz.De visszatérve, a férfi akit szeretsz, ő mit mondott? Sajnálja, hogy félrelépett?
2017. júl. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
5-ös válaszolok vagyok. Remélem, nem irigyled a nőt, akit elvett, inkább örülj, hogy nem te vagy a nő helyében, akit még az esküvő előtt megcsalt. Valószínűleg nem utoljára tette meg a nővel.
2017. júl. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat:) jól esik.

Igen soha nem volt semmi önbizalmam. El is engedem ez a helyes.

Harmadik válaszoló: a pasi állítólag engem imád, fontos vagyok neki stb stb és "szükségünk van egymásra"

2017. júl. 4. 02:44
 9/17 A kérdező kommentje:
Dehogy irigylem. Sőt.
2017. júl. 4. 02:45
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezért nem jó ilyenbe keveredni,pont ezért beszéltem már le ipyenröl lányt és rá is jött rossz vége lenne,lehet a mai fiúk jó része komolytalan de lehet találni olyat akivel boldog lennél,nekem is sok gondom volt de megtaláltam azt a lányt akivel szeretjük egymást és beleőrülnénk ha elszakadnánk egymástól mindketten
2017. júl. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!