Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem mondhatom el senkinek,...

Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek. Reménytelen?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes lettem egy lányba a munkahelyemen. Ez nem lenne gond, ha nem lennék házas és gyermekes. Nem vagyok egy megcsalós típus. De most minden gondolatomat a nő tölti ki. A másik probléma, hogy szinte minden ziccert elkúrtam, és a lány, ha nem is kerül, mindenesetre nem szorgalmazza a találkozásokat. Próbálkoztam számba venni a rossz tulajdonságait, de ez nem jött össze, egyedül az opioidok, amik ideiglenesen segítenek. Szóval, mi véleményetek? Értelmes válaszokat, lécci.


30+/F


2014. ápr. 4. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőséged van:

1 Elfelejted, vagy legalább is megpróbálod elfelejteni, hiszen családod van.

2 A nőt választod a család helyett.

Szerintem a család fontosabb, lehet hogy egy kis fellángolás csak amit érzel. De mindenesetre a család szerintem akkor is fontosabb.

2014. ápr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Inkább azon gondolkozz, hogy hogyan jutottál el eddig, hogy beleszerettél valakibe, aki nem a feleséged.

Gondolkozz el, hogy mi a gond a házasságoddal, beszéld meg őszintén a feleségeddel és oldjátok meg a problémáitokat. Ha nem tudjátok megoldani, akkor elég szomorú, hogy azért vagytok együtt, mert nem jött össze ezzel a lánnyal. Nem irigyellek se téged, se a feleséged. Nem egyszerű lépni semmilyen irányba sem, de én nem tudom elképzelni, hogy ez a házasság még jó lehet, csak úgy magától, ha nem foglalkoztok a problémákkal.

Meg a kérdésedből sem az tűnik ki, hogy te a házasságodat félted és szeretnéd rendbe tenni, hanem csak ez a lány érdekel.

2014. ápr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem ítéllek el, mert tudom, hogy az érzelmeknek nem lehet parancsolni és ez nem ugy megy hogy eldönti az ember hogy mit, mikor és ki iránt érezzen. Jó is lenne ha ez ilyen egyszerűen menne és az ember szabályozni tudná hogy kihez vonzódjon és kihez nem, de ez nem így megy...

Ettől függetlenül felnőtt férfi vagy akinek ráadásul családja van igy nem tartom etikusnak és gerincesnek ha kikezdenél a hölggyel a feleséged mellett. Ülj le, gondolkozz és mérlegelj.....ha annyira fontos az uj nő és látod esélyét hogy egy pár lehettek akkor állj oda a feleséged elé és mondd el neki de ne tedd őt szamárrá, biztosan nem ezt érdemli. Ha pedig a családodat választod akkor talán a munkahely váltás lenne a legjobb megoldás mert a mindennapos találkozás az áhitott hölggyel folyamatos "kinzásba" fog téged tartani. :)

2014. ápr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vlogot fogsz csinálni?
2014. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom, hogy nem etikus dolog más nővel kezdeni, csak hát jön az, hogy ha meglátom, megugrik a vérnyomásom, a pulzusom, stb. A válaszok eléggé egybevágnak, vagyis, hogy inkább a család.
2014. ápr. 4. 10:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Hormonok az agyban, ez a szerelem, nem tehetsz ellene semmit.Az erzeseidert nem vagy felelos, csak a tetteidert. Bizonyitott teny, hogy egy ido utan elmulik, addig sajnos nem tudsz tisztan gondolkodni.
2014. ápr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
rúgasd ki szabadulj meg tőle örökre :(
2014. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!