Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem mondhatom el senkinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek. (? )

Figyelt kérdés

Kérlek Benneteket, akkor írjatok, ha segítő szándékkal teszitek! Kioktatásra, lek.vázásra nincs szükségem. Írhattok privit is, ha úgy gondoljátok.


Szóval mindketten családosak vagyunk, és mindketten hűséges, családcentrikus, normális gondolkodású emberek. Soha nem csaltam meg a párom, eszembe sem jutott, és ő sem csapodár, évek óta hűséges a párjához.

De most annyira mocorog bennem valami, és nem tudok mit kezdeni ezzel az érzéssel, borzasztóan feszít, ki kell írnom magamból.

Nagyon régóta ismerjük egymást, többször voltunk olyan programokon, ahol ő is ott volt a családjával és én is az enyémmel. Szoktunk beszélgetni, voltak már nálunk is, mi is náluk. Haverkodás két család között.

Jelöltük egymást az egyik közösségi oldalon, és dumálgattunk sokat hétköznapi dolgokról, ha az utcán, boltban, bárhol összefutottunk, akkor is. Most innen visszagondolva már akkor is gyanús lehetett volna egy-két jel, de akkor meg sem fordult a fejemben, hogy kedvessége nem általános, hanem esetleg konkrétan felém irányul.


Az utóbbi időben egyre többször gondolok rá. Mindig nagyon várom, hogy írjon, ha elindulok itthonról, arra gondolok, bárcsak összefutnánk. Semmi nem történt köztünk, valószínűleg soha nem is fog, de az üzenetváltásaink elég bizalmasak, néha kicsit táncolunk a pengeélen, feszegetjük a határokat, kimondott szavak nélkül játszunk a tűzzel.


Úgy érzem, ő is szeret „velem lenni” (ha használhatjuk ezt a kifejezést), és keresi a társaságom, bár leginkább csak a közösségi oldalon. Szerintem konkrét kapcsolatot nem szeretne, ahogy én sem, mert nem hagynám el a párom soha, de annyira jó ez a titkos, izgalmas érzés.


Kicsit megint 14 éves tinilánynak érzem magam, akire leszállt a rózsaszín köd.


Ne írjátok, hogy szegény párom, meg egy szemét r.banc vagyok, mert kinéztem az ellenző mellől, és észrevettem, hogy van élet a páromon túl is. Tudom, hogy bűnös érzés ez, de annyira jó!


Nem tudom, mi a kérdés, egyszerűen csak írni akartam róla.


Nem mondhatom el senkinek....


2014. máj. 1. 15:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
44%
Csak bele olvastam!! Mit szólnál hozzá, ha ugyanezt a férjed csinálná? Na ugye???
2014. máj. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod ezt megbeszélni a pároddal, hátha megtudjátok azt oldani, hogy a régi tűz újra fellángoljon?
2014. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Akkor talán olvasd végig, mielőtt ítélkezel.
2014. máj. 1. 15:41
 4/32 anonim ***** válasza:
36%

szegény párod.


:-(


jobbat érdemel.


titokban más fiúval flörtölsz ő meg...pffffffff....szánalmas szajha!!!

2014. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem az hogy pont amiatt érdekel ezt téged, mert izgalmas, titkos. De ha nem akarod hogy a pároddal megromoljon a kapcsolat, akkor fel kellene hagynod vele. Elég egyszer észrevennie, és már csak baj lenne belőle.
2014. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Én végigolvastam és ugyanazt gondolom, mint az első!


A tűzzel játszol, és borzasztóan bántana, ha az én párom csinálná ezt.

Ha pedig rám törne ilyen érzés, azon lennék, hogy elfojtsam. Nem keresném a másik társaságát, próbálnám felélénkíteni a saját kapcsolatom!

2014. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
64%

Készülj fel rá, hogy itt mindenki hűséges, erkölcsös angyal, és a fejed fogják venni, amiért a párodon kívül valaki megmozgatott benned valamit! Nem baj, hogy nem feküdtél le vele, vagy a közelébe sem kerültél a szexnek, elég ha csak másra gondoltál, itt már elevenen el fognak égetni!


Én megértem, amin keresztül mész, voltam ilyen helyzetben (és hazudik, aki azt mondja, hogy ő még soha). Élvezd ki, amíg tart, lubickolj benne, de vigyázz, hogy ne bánts meg senkit, főleg ne a párodat.

2014. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
76%

sztem az még nem bűn,ha az ember észreveszi,hogy igen, vannak ám jó pasik, a párja mellett is.

de..ilyen kis flörtölésekbe bonyolódni nem túl jó dolog,mert előbb utóbb rossz vége lehet.

2014. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
56%

Azt hittem Karinthy szintű iromány lesz, de tévedtem. A mester fantasztikus, de nem biztos, hogy ilyen keretben elfogadott.


Na mindezt félretéve, ezt nem kellene nekünk tudnunk, biztos vannak barátaid, akikkel ezt megbeszélheted, ezen az oldalon ne várj megértést, idegen emberektől, főleg, hogy nagyon segítséget se kértél.

2014. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet okosat mondani szerintem. Tégy a legjobb belátásod szerint és úgy keveredj bele (ha belemész), hogy ne derüljön ki soha a kaland. Ha meg igen, akkor vállalnod kell minden következményét. Ha a párod elég megértő és toleráns és ez csak egy kaland lesz mindkettőtöknek, akkor esetleg lenyeli hogy kíváncsi voltál egy másik férfira is... Ez természetes dolog, de egy családos ember elég sokat tesz kockára ilyenkor, ha másik fél feltétlen hűséget vár és konzervatív szemléletű.
2014. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!