Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? Mivel nyűgözhetn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Mivel nyűgözhetném le?

Figyelt kérdés
Szeretnék lenyűgözni egy olyan lányt, akibe fülig szerelmes vagyok és tudja is. Valami olyat, amitől meghatódik. Segítsetek kérlek, nagyon el vagyok keseredve.. :(

2017. máj. 6. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen viszonyba vagytok? szemelyisegerol tudsz valamit? esetleg erdeklodesi kor/hobbi? vagy milyen ertelembe akarod lenyugozni?
2017. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Attól függ hogy te miben vagy jó és hogy neki mi tetszik. Ha pl. szeret sportolni akkor mutasd meg neki hogy jó vagy egy sportágban, stb.
2017. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ilyen se veled, se nélküled baráti viszony. Igazából szeret sok mindent, és ilyen különleges személyisége van, bárminek tudna örülni, de olyan szeretnék tenni, ami meghatná, de nincsen ötletem.
2017. máj. 6. 21:45
 4/7 anonim ***** válasza:
irj neki egy levelet, (papírra) és ird le benne neki hogy mit érzel iránta mindent amit csak tudsz és vegyél még egy gyönyörű rozsát neki és egyik reggel add oda neki de ne csak igy odaadobd hogy nesze hanem lepd meg akár ugy is csinálhatod hogy hamarabb bemész mint ő és a szekrényébe elrejted
2017. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt megtettem már és sajnos nem értem el vele nagyon a célomat. Valami nagyobb volumenű dolog kellene, amitől igazán meg tudna hatódni. De köszönöm az eddigi válaszokat! Mentek a zöld kezek!
2017. máj. 6. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:
HA esetleg tudsz hangszeren játszani például gitár akkor játsz neki valamit
2017. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem azt nagyon tetszett mikor kaptam egy Milka csokoládét és rajta volt egy papír amin egy vers volt. Én ezt ajánlom
2017. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!