Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy figyelmeztessem a lányt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy figyelmeztessem a lányt, ha tovább játssza a nemtörődömséget gyorsan találok mást? 20f

Figyelt kérdés
Egy 15 éves lány tetszik,elég érett a korához.Sokszor játsza azt hogy lesz*r,pedig nem sz*r. Egyszer nagyon féltékennyé tettem,meg volt őrülve.De viszont sokszor játsza az elérhetetlent.Nekem hiányzik tőle a törődés.Ő millió bókot meg rengeteg figyelmet kap tőlem.Ő nem viszonozza,de azt mondta hogy ő ilyen tipus.Inkább perverzebb,rossz kislány,nem ilyen érzelgős tipus mint én.Ami engem nem zavar azért mert én túl érzelmes vagyok és változni akarok hogy lesz*rjak mindent.Mellette olyanná vállnék.Aztán majd kiakakulna a szerelem és lennének érzelmek.Nem akarom elhagyni,csak sokszor érzem azt a hiányt amit nem kapok meg tőle. Valahogy figyelmeztetnem kéne hogy tudassa velem,vagy viszonozza,mert azt fogom gondolni hogy nem érdeklem,pedig nem úgy van.Kell nekem ő és mellette leszek,idővel változni fog,hiszen még csak pár hónapja ismerkedünk neten,hónap végén találkozunk.
2017. júl. 18. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a rákba, ha nem tetszik, ne akard megváltoztatni. Ismerek egy olyan embert mint te, velünk is ugyanez volt. Ha szereted elfogadod, ha nem akkor keress mást aki úgy táncol, ahogy te fütyülsz
2017. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, nem telejesen a témához vág, de ez a leírás elgondolkoztatott. Miért van két ember kapcsolatban? Szerintem azért, mert jól érzik egymással magukat. Miért vannak sokan benne egy szar kapcsolatban? Mert azt hiszik, hogy az illető meg fog változni miatta? (Ez egy kicsit önző dolog szerintem, mindenki úgy jó, ahogy van, ha nem tetszik el se kéne venni a polcról...).

Ha a kérdésre még valaki nem kapott volna egyértelmű választ: Egy csomó dolgot leírtál, amit te szeretnél és ezek teljesen jogos elvárások! Én is hasonló vagyok és (kövezzetek meg, ha nem így van..) sok lány szereti az ilyen srácokat. Miért pocsékolod az idődet egy olyan lányra, akiről lerí, hogy nem olyan, mint amilyet szeretnél? (18/F)

Ha írsz választ, folytatom :D

2017. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy öcsém xd 15 éves az nem érett...

Jah perverz.... De azért gumit húzz, vagy szard le azt is igazad van

2017. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szeretem én őt és nem akarom megváltoztatni.Ha együtt leszünk minden másképp lesz.Ez most csak egy hülye internet még.Nem várhatok el tőle sok mindent ,ő sem várhat el tőlem.De ha nem megy nem fogom erőltetni.Nem hagyom cserben és nem hagyom hogy sírjon mert ő egy olyan lány akinek több idő kell hogy beleszeressen valakibe meg hogy kimutassa azt.Nem fogom elhagyni,vele leszek,kivéve ha ő nem akarja,akkor békén hagyom.Amúgy meg a legjobb barátnőjével is jóban vagyok,szerintem nem lesz gond.
2017. júl. 18. 20:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy ha együtt lesztek, akkor másképp lesz? Honnan tudod, hogy beléd fog szeretni? Hiszen azt mondtad, hogy kevés ideje kezdtetek beszélni, akkor hogy tudtad kiismerni?
2017. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mert kell neki idő hogy elkezdjen érezni irántam.Amikor mesélt magáról mondta hogy neki időbe tellik kimondani azt hogy "szeretlek".Élőben meg úgyis összebújunk majd.Meg minden tőlem telhetőt megadok neki.Nem érezhet valaki valaki iránt valamit ha nem ismeri rendesen.Jól kijövünk egymással és sokat tudunk beszélni,lehet vele poénkodni stb..
2017. júl. 19. 02:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelenti azt, hogy szeret:D. Lehet, hogy csak jó haverok vagytok és azok is maradtok
2017. júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat majd eloben minden eldol :D nem nagyon agyalok rajta,ha nem megy keresek mast
2017. júl. 19. 15:46
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem egyebkent egy lanynal nagyon nehez kimondani azt hogy "vege". Ha belegondolok honapok,evek maradnak veszve.Es aztan ujra ismerkedni uj csajokkal,kozbe meg hianyzik a regi.. Meg akit egyszer annyira nagyon szeretek nekem nagyon nehez elbucsuzni tole.Ha valakit szeretek nem tudok rosszba lenni vele soha es elutasitani,arra h elkuldjek valakit arra hatalmas ok kell. De ha egy lanyt tiszta szivembol szeretek nem tudom csak ugy eldobni.
2017. júl. 19. 16:05
 10/11 anonim ***** válasza:
lehet nem te leszel az, aki véget vet a dolognak:D
2017. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!