Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David100012 kérdése:

Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel 1 éve együtt vagyok. Az elején tök jó volt, hogy aranyos volt meg kedves és a többi és a többi. és a lényeg az, hogy mostanság már nem egészen vannak így a dolgok. Kb mindenért kiabál, mintha csak neki szabadna bármit stb. Például: egyedul megy bulizni. Buli kozben cigizik amit megmondtam neki hogy nem szeretek ennek ellenere semmibe veszi ezt. Akkor olyan ruhákba jár ami ilyem kivágott vagy éppen nagyon rövid ugy hogy minden fiu a nyalat csorgattya rá. + Féltékennyé tesz direkt. A lényeg az hogy már nem ugy bánik velem mint régen . és akarhogyan kedveskedek vele ez ugy mem nagyon hat rá. Ennek ellenére szeretem nagyon de mégis fáj hogy ezeket kapom .

Nem tudom hogy mit tegyek most? Es szeretnék kérni valami segitséget!



2017. júl. 21. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? En ebbol arra tippelek, hogy a baratnod mar csak megszokasbol van veled na meg hogy dicsekedhessen, hogy van parkapcsolata. Ulj le vele komolyan beszelni, mondd el hogy mit erzel es ha ez se hatja meg es ugyanolyan marad akkor szerintem vege.
2017. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus tömeglány. Fogadjunk, 14-17 közötti. Kevés vagy neki, vágyik a társaságra, a bulikra. Fel is idegesítt téged ezzel, szerencsére nekem nincs ilyen problémám, de belegondolni is rossz, hogy egyedül megy valami alkoholista társaságba. Ez már nem olyan, mint az elején volt, eltűnt a rózsaszín köd. Ha nem vagytok egy szinten, és nem tudjátok megbeszélni a gondokat, akkor sajnos nem fog működni. De ezt valami kiváltotta. Vagy belekerült valami új társaságba, akik húzzák, vagy te nem hagytál neki elég teret, és korlátoztad a szabadságát, de már nem érdekli.
2017. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

17 évesek vagyunk mindketten.

Én nekem ő az első komolyabb kapcsolatom de neki mar volt előttem 1 masfel eves kapcsolata..

Most abban a helyzetben vagyok hogy se vele se nélküle :( mi a teendő ilyenkor??? Teljesen ossze vagyok zavarodva

2017. júl. 21. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!