Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne most csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne most csinálnom?

Figyelt kérdés
Na hát.. Van egy fiú, akivel egy suliba járunk.. (11.es én meg 9) És hát egyik nap bejelölt fbn.. írni kezdtünk egymással, Órákig beszéltünk, nap mint nap, skypeoltunk, egyre közelebb kerültünk egymáshoz, elhívott ide oda, aztán végülis ja.. eléggé beleszerettem, és hát azt mondta, vagyis nem mondta de utalt rá, hogy ő is nagyon bír, megminden, aztán.. Elküldtem egy barátnőmnek, hogy miket beszéltünk, a sráccal, meg hogy tök jó lenne össze jönni vele, meg minden, ő meg akkor felvilágosított, hogy ez eléggé el van szúrva, mert a gyerek neki is írt ilyeneket már, meg rá is rá volt állva egy időben, meg konkrétan az egész suli lányaira mármint értitek.. azt nem tudom hogy velem egy időben, vagy előttem utánam írkált nekik, meg hát valószínű hogy csak meg akar fektetni aztán ott hagyna de szóval aztán végülis én kissé bepöccentem aztán letöröltem fbről. Amikor találkoztunk akkor meg flegmáztam, meg nem is köszöntem neki, másnap meg amikor megint találkoztunk, akkor nem az hogy rákérdezett volna, hogy mi bajom vagy valami, hanem konkrétan ő is elkezdett lesz*rni meg bunkózni velem és így wtfxd Szóval igen eléggé haragszom rá, de elég sz*r minden nap látni mert én még mindig rohadtul szeretem és ah. Nem tudom mit kéne csináljak.. Bocsi am jó hosszú lett lol
2017. júl. 23. 22:25
 1/3 anonim válasza:
Szeritnem csak "játszani,, akart veled es nem erdemel meg teged
2017. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem úgy tűnt rajta am. de hát ezek után én nem tudom xd biztos velem van a bajc:
2017. júl. 23. 22:37
 3/3 anonim válasza:

Ha érdekelted volna megkérdezte volna mi a bajod nem kezdett volna bunkózni...

Szerintem csak észrevette hogy átlátsz rajta és tudod hogy csak meg akar fektetni ezért hagyott mivel nem voltál rá vevő

Tehát ha többet akarnál tőle mint a szex akkor szerintem inkább hagyd, nem érdemel meg téged

És vele van a baj ha csak ki akarja használni az érzéseidet nem veled

2017. júl. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!