Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb baratomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azzal a problemaval fordulnek hozzatok,hogy van egy legjobb baratom aki lany(srac vagyok) es mar lassan 6 eve ismerjuk egymast es a kezdetektol nagyon joban vagyunk,es mindigis O volt a legjobb baratom. 2 eve viszont tudatosult bennem,hogy O az a szemely aki azamonra mindennem tobbet jelent es barmit megtennek erte. Egy szoval beleszerettem. Masfel eve ezt be ia vallottam neki,akkor azt mondta suru bocsanatkeresek kozepette,hogy en neki csak barat vagyok. Kicsit osszetort,de megis 1 honapra ra meg szorosabb lett a baratsagunk,mint elotte. Ennek ellenere kezdtem ujra erezni,hogy O az a bizonyos nagy O. Probaltam mas lanyokba "beleszeretni" de a szivem mindig hozza huzott,emiatt egyik lanyba se szerettem bele. Azonban most mar lassan felemeszt a gondolat,hkgy nem mondhatom el neki,mert akkor vagy biztosan elveszitem,vagy meg egy nemmel teljesen osszetor. Ugyanakkor O nekem a mindenem,az eletem resze es mindent(de valoban mindent) megtennek erte. Szulinapjara osszeorigamiztam a kedvenc szineibol kis orrszarvukat. Tetszett is neki es azota is megvan neki egy dobozkaban. De mindezek ellenere csak baratkent tekint ram.

Kerlek Benneteket valami tanacsot adjatok,ha tudtom,fokent azok,akik egyszer az en cipomben jartam

F/15



2017. júl. 29. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kemény friendzone-ban még én sem voltam xD Amúgy meg3egy próbát megér, mert ha akkor is nemet mond, akkor nincs mar semmi esélyed sem.
2017. júl. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet...
2017. júl. 29. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Frendzon.. ferendzone. Ferendzone. Te vagy a világ legroszabb és a legjobb dolog a világon ? Miért csinálod ezt velünk férfiaknal. Olyan ez mint a reggeli merevedési utálom, de nem akarod azt, hogy ne legyen mert az már gond.

Tanácsot ? Hát jó. Ne erötesd. Én megtettem és most jó ha évente beszélek vele. A karácsonyi és húsvéti misén.

Azonban rengeteg ilyen ferendzone km van ami müködik és nagyon jó a kapcsolatom velük. Hidd el lesz még a jövőben rengeteg csaj aki frendzonos is fog.

És ha a végtelenségig megy ez akkor próbáld meg a japán randiszimulátorokat..... Igen kínos hülyeség meg betegeknek tünik. De segít és emberséges is tanít ( nézd meg az élyeli vakond "top 5 eröszakmentes játék videóját" abba benneesz a tökéletes)

És ne felejtsd "jobb kéz" ;)


(A helyes írásért bocsi, dixlesziás vagyok)

2017. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ohm.... No comment 3-as...
2017. júl. 30. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:

#én vagyok a hármas



De komolyan. Hidd el segítenek

2017. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nemhiszem....
2017. júl. 31. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!