Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek hány évesen és hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hány évesen és hol csattant el az első csókotok?

Figyelt kérdés

Milyen élményetek van az első csókotokról? Én még nem csókolóztam, pedig lassan betöltöm a 16-ot.:/

Meséljetek, nektek milyen volt? És ez a kérdés nem csak a lányoknak szól.:D

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.:)



2017. aug. 5. 10:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
16 évesen most 17 vagyok :D hát előszőr furcsa :D
2017. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

15 évesen a szobámban.


17/L

2017. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

14 évesen egy buliban, nem is ismertem a srácot. Nem volt jó, igazából csak kíváncsi voltam, milyen érzés, de igazán nem akartam. Megbántam, mert pár hónappal később összejöttem az első barátommal. Vele már nem vagyok együtt azóta, de úgy érzem, vele kellett volna megtörténnie.

18L

2017. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
16 e voltam , ő is kb ennyi volt :) lépcsőházban történt és meg más is.....:)
2017. aug. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

13 éves voltam, teljesen hirtelen jött de jól reagáltam le, hamarosan tini kapcsolat lett belőle, pár hét erejéig.


21/F

2017. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15 évesen gyorscsók a focipálya öltözője mellett, jó gyors volt:D

Smárolás szintén 15 évesen a buszpályaudvaron, nagyon jó volt:)

15/L

2017. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16-os vagyok gyorscsóknál a srác 16 volt és a smárolásnál is
2017. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
64%

13 éves lány vagyok. Nekem csókom még nem volt, viszont puszi az igen, de az is csak arcra :D

Az tök ari volt, nekem jó élmény, és váratlanul sem ért, mert a srác megkérdezte,hogy nem bánnám-e. Aranyos gesztus volt tőle, hogy nem akart lesokkolni, de akkor picit viccesnek tűnt :D

2017. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem a balatoni nyaralónkba. 15 évesen. Apukám munkatársának a családjával elég joba vagyunj és eggyütt is szoktunk menni nyaralni. Neki történetesen van egy fiuk... ő már majdnem 17 volt(Krisztián),és este bográcsoztunk aztán apuék elkezdtek a munkárol beszélgetni... szoval és megkértem anyut hogy had lépjek le egy kicsit. És mondta hogy ha jön velem Krisz akkor mehetek. Szivesen jött mert ő is unta. Lesétáltunk a partra és leültünk a víz "szélére"(?😂) és akkor elkezdtunk mindenféléről beszélgetni meg nevettünk. És akkor megkérdezte hogy van e barátom meg hogy mennyire nyomulnak rám a fiúk meg mindenfélét. Én meg mondtam hogy egyenlore alone-ba nyomom és a fiúk meg nem nagyon fárasztják magukat olyanokkal hogy nyomolás... erre mondta hogy nem is érti miért nem meg hogy ha tehetné ő tuti rámhajtana. Itt elnevettük magunkat mert szinte tesók voltunk és olyan is volt hogy velem rázott le egy csajt hogy járunk meg ilyenek... erre abbahagyta a nevetést és hirtelen lefektetett a földre és azzal a lendülettel vadul megcsókolt és ezt egész sokáig csinálta. Hát igen én azóta halál szerelmes vagyok belé és járunk majdnem egy éve.
2018. ápr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Már nagyon régen volt. Én 9 éves voltam, a lány pedig 7. Mindkettőnk szülei válófélben voltak és apám összejött az anyjával. Mi meg láttuk, hogy felnőttek között ez hogy megy és hát gondoltuk kipróbáljuk. Nekem nagyon izgató volt és élveztem és a lánynak is jól esett. Utána is még előfordult párszor vele, de ezek még olyan gyerekcsókok voltak. Aztán 14 évesen a szomszéd lánnyal vidéken, ő 12 volt asszem, azt elsősorban a lány akarta én még kicsit húzódoztam is, mert nem tetszett annyira, de nem bántam meg Az első "felnőtt" csókom érettségi után volt, egy angol tanfolyamra jártunk a lánnyal, de csak utolsó nap történt meg és egyszeri eset maradt. De az is jó volt.


Manapság már ritka, hogy valaki 16 évesen még nem csókolózott, de egyáltalán nem probléma szerintem. Inkább ez, mint 13 évesen már szex.

2019. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!