Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Először is komoly válaszokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először is komoly válaszokat szeretnék kapni nem pedig rosszindulatúakat. Szerintetek lehetséges egy nem létező személybe beleszeretni? Azt hiszem szerelmes vagyok Uchiha Sasukébe.

Figyelt kérdés

Ne röhögjetek ki pls, egésznap rá gondolok szinte csodálom őt ő a kedvencem kis korom óta.

Akárhányszor is látom a Narutot folyton csak rá tudok figyelni. És miatta nézem most újra megint. Bárcsak inkább egy karakter lettem volna a Narutobol.



2017. aug. 8. 13:01
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Mint azt már leírtam NEM rajongok érte, inkább csodálom és szeretem őt. Csak valahol túlzásba estem és nem vettem észre.

Az alatta lévőnek meg üzenem, nem vagyok se rád se a waifudra kíváncsi, sok értelme nem volt az irományodnak szóval megköszönöm ha tovább állsz.

Mindenkinek aki normális formában írt szeretném megköszönni!

Majd keresek egy Uchihához hasonló fiút. Sok van..

2017. aug. 9. 11:36
 22/23 A harmadik szem ***** válasza:

Nincs egy sem. Ezért mesefilm kitalált karakterekkel, és nem dokumentumfilm 14-15 éves srácokról.

Később hálás lennél magadnak, ha kicsit kikecmeregnél a narutoban és a fejedben lévő univerzumból, mert ez így nem életszerű, és nem akarod tudni mennyi frusztrációtól mentheted meg magad, ha leteszed a "szert".

Nézz egy hétig minden nap csak 1 résszel kevesebbet, majd következő héten még 1 résszel kevesebbet, egészen addig, amég a megüresedett szabadidődben felvett új hobbik/időtöltések dominálnak, onnantól el fogod tudni engedni.

Cserébe, ha így maradsz mindenkivel kitolsz körülötted, magaddal meg főleg.

2017. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

HARMADIK SZEM

De vannak Sasukéhez hasonló fiúk képzeld :) ismerek nem egyet. Stílusban főleg hasonlítanak.

NEM FOGOM ELENGEDNI A NARUTOT SOHA. Akármennyire is hülyeség ez az egész, végig kísérte a gyerekkoromat, egészen mostanáig velem volt. Ez az életem. Olyan sokat tanultam belőle nem lehet csak úgy eltűntetni, az emlékeket pedig főleg nem. Majd lesz ami lesz!

2017. aug. 9. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!