Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Először is komoly válaszokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először is komoly válaszokat szeretnék kapni nem pedig rosszindulatúakat. Szerintetek lehetséges egy nem létező személybe beleszeretni? Azt hiszem szerelmes vagyok Uchiha Sasukébe.

Figyelt kérdés

Ne röhögjetek ki pls, egésznap rá gondolok szinte csodálom őt ő a kedvencem kis korom óta.

Akárhányszor is látom a Narutot folyton csak rá tudok figyelni. És miatta nézem most újra megint. Bárcsak inkább egy karakter lettem volna a Narutobol.



2017. aug. 8. 13:01
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

CSAK NEM TE VAGY AZ KAKASHI SENSEI??

Az én mesterem.. Tudtam hogy mellettem leszel eme nehéz idők végezetéig és megmentesz. Hozd hát el nekem az Uchihát és urald Hokageként az egész világot mester!

2017. aug. 8. 14:25
 12/23 A harmadik szem ***** válasza:
Samefag
2017. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

9-10 évesen az Inuyashaba voltam "szerelmes"..

Elmúlik :)

2017. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

14 vagyok. Tudom mit érzek ha nem tetszik bárkinek is vagy maga lép el az utamból vagy én pusztítom el.

Jobb ha félre álltok. Köszönöm de nem kérek üres mihaszna válaszokból

Remélem álmodban Inuyasha jól szájbafog dugni hogy többet ne írhass nekem ilyen szarokat. Cs

2017. aug. 8. 14:35
 15/23 anonim válasza:
Ez a beszed!
2017. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Nem a szerelemhez kell megszilárdulni, hanem mindenféle érzelmekhez. Én is azt hittem 14 évesen meg mennyire hőn szerelmes ifjonc vagyok, én vagyok a világ legboldogabb embere. Aztán jött egy nagy pofáraesés, sok év után rájöttem mi az a valódi szerelem, és azóta is kiröhögöm a régi magamat. Persze ezt majd átérezni kell, nem magyarázni, én is kinevettem volna 14 évesen azt az illetőt aki okoskodni próbált volna nekem.

2017. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Um, egyáltalán nem nevettelek ki nyugi! Sőt..

Csak az a probléma hogy túl bonyolult érzéseim vannak ehhez :/

De köszi! :)

2017. aug. 8. 14:58
 18/23 anonim ***** válasza:
Inkább úgy fogják fel, mint egy popsztár fél irányuló rajongást. Elérhetetlen, és amikor ezt már megemésztes, tovább tudsz lépni egy elérhető, valós kapcsolatba
2017. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szar a husbandod, az én waifum jobb.
2017. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el csak a kérdést.

Amúgy én életemben egy animét néztem, abból nekem 2 pasi jött be nagyon amikor ilyen 12 éves voltam, Klaus Von Herzen és Keith Clay, de egyszer "szerelmes" voltam kb 1,5 évig egy pankrátorba is.

Ilyen gyerekkorban még normális is, majd találsz egy valódi pasit akit megkaphatsz!

2017. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!