Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátom nem törődik velem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem törődik velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval a barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, eddig mindig egész nap beszéltünk most ha muszáj sem hív fel vagy ír, nekem nagyon rosszul esik hogy nem foglalkozik velem még ha írok is csak nagyon későre ír vissza,aszt gondolom hogy van valakije,eddig mindig kedves volt,fojton mondta hogy szeret és becezget, most már egyáltalán nem mondja ezeket,eddig is fojton vitáztunk minden kis semmiségen és fojton szakítani akart de mégis meg gondolta magát, nagyon szeretem és nem tudom mit tegyek

#szerelem #szakítás #törődés megcsalás
2017. aug. 8. 21:47
 1/2 Mádár0218 ***** válasza:

Valószínüleg fellángolás volt, nemtudom hány évesek vagytok így nemtudom feltételezni a munkát például


Az hogy mit tegyél, hát ülj le vele beszélni hívd el mert ha ő nem beszél veled és ez így megy biztos kikészülsz és kicsit már ki is vagy készülve


Megkell beszélned vele hogy szeret e vagy nem érez e még irántad valamit vagy nem


Az hogy folytok szakítani akar és mégse szerintem talonba tett amíg nem lesz új csaja hogy ameddig nicns legyen akihez tud menni érted, de előtte beszélj vele mert ez csak egy feltételezés

2017. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rubina07 ***** válasza:

Hát nekem is úgy tűnik, hogy felőle csak fellángolás.

Szerintem is írj rá vagy hívd fel. Beszélnetek kell erről, nem jó, ha sokáig húzod a beszélgetést. Mert csak nagyobb fájdalmat okozol ezzel magadnak és egyre több mindenen fog zakatolni az agyad. Az a jó, ha minél hamarabb tisztázzátok a dolgokat. Kérdezd meg tőle, hogy mit érez irántad. Figyeld a jeleket. Előfordulhat, hogy hazudni fog hogy ne bántson meg téged. De nem biztos, nem szeretnék rád ijeszteni.

Lehet, hogy valami nem volt rendben a kapcsolatban csak te ezt nem vetted észre és ezért akart sokszor szakítani.

Ha megfogadod a tanácsot és beszélsz vele akkor majd kérlek írd le, hogy mi volt :)

2017. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!