Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy barátom már 2 hónapja,egy társkeresöről ismerkedtünk meg,ugy 1honap levelezgetés után találkoztunk,ami az elején elég jó is volt. Aztán ahogy telt mult az idő,egyre furcsábban kezdett viselkedni.Ha jött velünk szembe egy szép lány nekem mondta hogy :huu látod dejó segge van,milyen jól néz ki....amikor elment fodrászhoz elkísértem és tett egy ilyen megjegyzést hogy:"csak a fodrásznő miatt járok ide mert olyan dögös" na ekkor már kicsit rosszul esett...èn sose tudnék mondani ilyet annak akit "szeretek" mert akkor csak őt látom és nem érdekel más. Amugy egy kis infó róla:elkényeztett gazdag szülők gyere,3 évig volt együtt az exével akivel mê a mai napig is hivogatják egymást. Olyanokat mesélt hogy ők állandóan megcsalták egymást pl.buliban direkt egymás szeme láttára csókoloztak idegenekkel....már kezdek elgondolkozni ezen az egész kapcsolaton.Engem folyton kritizál,kigúnyol,azt gondolja ő a legokosabb stb.De még azt sem lehet mondani hogy külsőre helyes,mert nem. Kifejezetten csúnya,de nekem mégis megtetszett valamiért ès szeretem mint embert. Én 19/N ő 23/F

2017. máj. 7. 10:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Gyereke*
2017. máj. 7. 10:38
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az undorito hajgocon mi a jo fraszt szeretsz, mint embert? :D
2017. máj. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt akartam írni. :D
2017. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
az ilyen nyomorultak persze sikeresek a partnerkeresésben, hiszen a nők számára vonzó a legtöbb esetben, ha a pasiban van kihívás. Aztán meg pár hónap/év múlva sírnak, hogy nincs egy normális pasi a Földön. Igaz, a normális pasi túl egyszerű lenne, ezért meg se próbálkoznak vele. Ugye kell a kihívás, meg egyébként is mazochista a legtöbb nő, tehát jól esik nekik a fájdalom, meg a sírás, azt pedig egy jószívű pasitól aligha kaphatják meg, ezért újból és újból beleugranak a kezdetek kezdetén is jól láthatóan működésképtelen kapcsolatokba... Hajrá!
2017. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenét szeretsz benne? Megérdemled a sorsod, ha ne baxod ki.
2017. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
Lapát.
2017. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A barátod paraszt idiota,hogy viselkedhet igy?(föleg a jelenlétedbe)Úgy kidobnám,h lába sem érne a földet.De egyáltalán h tutsz egy ilyen embert szeretni?,Aki igy viselkedik veled.Jobbat érdemelsz,hagyd ott a fenébe,ne csinálj magadbol bolondot van elég férfi a világon .Amikor ilyeneket olvasok felmegy a cukrom,hogy viselkedhet igy egy férfi,talán nem is férfi hanem csak fiucska a barátnője szeme láttára akit szer eeg ?Én megmondom drágám!Mert egyszerüen nm szeret.Ha valakit szeretek nem mondok ilyeneket nem bámulom a barátnőm láttara.A barátod gyelje magat egy idota paraszt !!!
2017. máj. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a zsetonja miatt vagy vele, mi más vonzana egy ilyen vadparasztban? Csajszi, te sem vagy százas, ha mellette maradsz. 19/N...:D:D:D
2017. máj. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hagy ott,segfej!!!
2017. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A faszi egy ronda idióta, te meg egy mazochista vagy...

Mentális betegsége mindkettőtöknek van, az biztos!

2017. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!