Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek? Es ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Es ha megmondom hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Kb 1 honapja jarok egy csajj akivel az elsoo 2 het még joo is volt de azota elég szar és az a helyzet hogy beleszerettem az egyok legjobb baratnojebe de bődületesen. És nem tok nélküle élni.
2017. aug. 19. 01:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, kissé elhamarkodottan jöttél össze a barátnőddel, ha már két hét után nem működött. Most gondolom megerősítést vársz, hogy szakíts vele és legyél a barátnőjével. Hát tessék...csináld. Úgyis ezt tennéd.
2017. aug. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit előszöt kell tenned, hogy rájössz, hogy tudsz nélküle élni. A szerelem a létező lrgnagyobb faság, mert azt hiszed, hogy ha vele leszel, akkor minden rendben lesz, minden megoldódik, és azt hiszed, hogy ő tökéletes. Ezekből persze semmi sem igaz, amire hónapokkal késöbb jössz rá. Csak sajnálni tudlak.

Ui.: hiába vagy szerelmes a barátnőd barátnőjébe. Ha bepróbálkozol nála akkor valószínűleg összefognak, hogy mindenképpen rosszul járj, amrnnyiben jó barátnők.

2017. aug. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem inkább várj még két hetet, hátha ez is elmúlik, mert jön egy harmadik akibe megint beleszeretsz.
2017. aug. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem szakíts vele ha nem ő az "igazi" neked. De ne gyere össze a barátnőjével! Hát ez már milyen?????????
2017. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat am igen a csajjal elhamarkodottan jottem ossze de a baratnoje regrn nagyonsokaig tetszett
2017. aug. 20. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!