Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért álmodok mindig a régi...

Miért álmodok mindig a régi legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Sokszor becsapott,elárult,kibeszélt,stb. Emiatt rengetegszer vesztünk össze,de mindig megbocsájtottam,mert nagyon szeretem. Egy hónapja megint kib...ott velem ,én meg megharagudtam rá. ÉS MOST EGY HETE MINDIG VELE ÁLMODOK! Ez mit jelenthet? Nem áll szándékomban,hogy kibéküljek,úgy is tudom mi lesz a vége....14/lány

2015. júl. 15. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindig szereted.:) Probald meg megbeszelni vele, hogy banja-e a dolgokat, amiket tett es, hogy kesz-e arra, hogy valtozzon miattad. Ha szeret teged biztos nem fog kirohogni es egyertelmu igen lesz a valasza. Ha meg ugy erzed ez mar "halott ugy", akkor keress uj baratokat, akikkel helyettesitheted, beszelgess tobb emberrel, igy biztos eltereled a gondolataidat a legjobb baratnodrol.
2015. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Én már annyit küzdöttem a barátságunkért,hogy már belefáradtam,és inkább feladom..Persze igyekszem más emberekkel pótolni,de senki sem olyan mint Ő :)
2015. júl. 15. 13:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat akkor mindenkeppen beszeld meg vele. Probald meg neki megmagyarazni, hogy ez neked mennyire rossz, hatha megerti.
2015. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!