Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmmel már 8× jöttünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel már 8× jöttünk össze Osztálytásam 1hónapja szakítottam vele Szeretem és vissza akarom kapni?

Figyelt kérdés

Baránőmmel 1hónapja szakítottunk és ne lattam azóta

Az miatt szakítottunk mert o rock bakancsot szeretett volna es en nem szerettem volna rajta latni mert nem allt volna jol neki

Igy felidegesített és szakítottam vele

Megbantam és szeretném visszakapni

Mar 8×kezdtuk ujra mert osztalytarsak vagyunk es sose tudtuk elengedni a masikat

De most magyon ragaszkodni akar ahoz hogy en mar nem kellek neki es már nem akar velem többet lenni

Olyant mondtam neki rá harmadnapra ami az utca sarkon lévő holgyekre igaz mert hogy maris elkezdett masik sracra nyomulni az osztatytarsunk tesójára és arra nagyon megharagudott hogy azt mondtam neki akkor de azt mondta hogy mar nem haragszik de sose fogja elfelejteni es mar nem akar velem semmit max baratok

Nagyon szeretem es szeretnem vissza kapni

Egesz nap a suliba ott lessz es nem fogom tudni atolelni vagy puszit kapni tole

Nagyon rossz lessz!

Segitsetek kerlek.

16/F



2017. aug. 25. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha 8 x összejött, akkor már ismered a formulát. Csináld ugyan úgy, sikerül 9x is :)
2017. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd, ezt már elcseszted, nem elég hogy semmiségek miatt szakítasz vele, de még le is k*rvázod. A lány helyébe már én se akarnék veled többet semmi. Már túl sokszor kezdtétek újra. Jobb nektek egymás nélkül.
2017. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ez a stílusa mármint rocker és bejön neki a bakancs és neked ez nem tetszik akkor így jártál. (Olyan hogy rock bakancs nincs. Acélbetétes bakancs van amit sokszor a rockerek IS szoktak hordani) először nézd meg rajta aztán mond hogy rosszul áll. Aztán ha nem jön össze megint akkor lépj túl rajta.
2017. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem ó a legelső nagy szerelmem

És megmondtam neki hogy nekem nem volt meg ilyenben reszem hogy mit kellene reagalnom

Es megbantam hogy szakitottam vele

2017. aug. 25. 12:46
 5/9 anonim ***** válasza:

sz*r ügy.

Szegény lány csak egy acélbetéteset szeretett volna ,te meg szakítasz vele.na szép...A helyében szakítás után azonnal vettem volna aztán tapostam volna a golyóidon vele.

Örülj annak hogy nem haragszik rád,és felejsétek el az egészet .kész.

2017. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meggondolatlan vagy, az a bajod, a csajnak meg elege lett a hülyeségedből, és megértem miért. Első kapcsolatba mindenki bénázik picit, de te éretlen vagy még hozzá. 8x szakítottatok... jézusom... Megunta már szegény lány. Az acélbetétes bakancsot még meg sem nézted rajta és úgy döntöttél hogy az neki nem jó, amikor összejöttél vele tisztában voltál a stílusával, akkor meg minek szólsz bele?
2017. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a kérdésedből sugárzik az éretlenség és az értelem hiányát vélem felfedezni egyes helyeken szóval jobb ez így a lánynak, hogy egy ilyen suttyó elhagyta, amúgy meg a bakkancs menő, szóval nem értelek.

18f

2017. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én örülnék ha a csajom ilyen bakancsot venne,ja hát de rocker szóval szerencsém van :D

emiatt kidobni nagy hülyeség volt inkább fizetted volna a felét,ritka manapság az ilyen inkább ez mint a 10 centis magassarkú egy lányon,ne legyél felületes már az olyan kapcsolatok nem működnek,én barátnőm fele más cipőt is felvehetne az se zavarna

2017. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as nagy szerencséd van :D
2017. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!