Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15-16 éves korban Hogy működik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves korban Hogy működik ez az összejövös dolog?

Figyelt kérdés

A fiú megkérdi a lánytól h akar-e járni vele, vagy csókoloznak és onnantól kezdve egyértelmű h ők együtt vannak?

Veletek h volt?


2017. aug. 25. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Velem sehogy.. Amugy meg kinel mi, a fiun es a lanyom is mulik egyarant hogyan lesznek ezek a dolgok, vannak akik fura mod megkérdezik hogy te akkor figywljeeee maaa mi most aztan járunk, de lehet ez csak nekem fura.

Amugy bevagyok allva szoval ha egy mukkot sem ertesz az sem baj csak ne lopj.

18f

2017. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előzőnek igaza van :D Számomra is mindig furcsa volt amikor valaki megkérdezte, hogy "Járunk?".
2017. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nem tudom, tényleg kicsit fura megkérdezni, hogy járunk-e, de nekem mondjuk úgy volt a barátommal, hogy csók után megkerdeztem, hogy akkor most együtt vagyunk-e. Szerintem jobb volt tisztázni, hogy mi van köztünk még akkor is, ha béna. 15/L
2017. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!