Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Másnál, hogy müködik ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál, hogy müködik ez a szerelem dolog?

Figyelt kérdés
Mert nálam nagyon szarul. Eddig 3x voltam szerelmes és mind plátói volt. Mind3 lánynak barátja volt, ettől függetlenül próbálkoztam, de nem jött össze a dolog. Jófejnek, viccesnek tartottak, a kinézetemmel se volt gond. De mindig csak a barátzónában maradtam mindaddig amig a tudtukra nem adtam, hogy többet akarok. Ezek engem nagyon megviseltek, sokáig depis voltam. Mindenki azt mondta, hogy csajozzak, majd találok jobbat. Több kapcsim is volt, és találtam olyan lányokat akik szeretnek engem és jól is néznek ki. Végre megkaptam a szeretet, elvoltunk együtt, de ami morbid, hogy én többé már nem éreztem semmi szerelemhez foghatót irántuk. Persze így vége is lett ezeknek a kapcsiknak és persze azt is sajnáltam, hogy ezzel megbántottam másokat. Most egyáltalán nem is csajozok, az igazat megvallva kurv/\ra elment a kedvem az egésztől. Vagy velem törlik fel a padlót, vagy én töröm össze valaki szívét. Eddig ez a két lehetőség játszott. Pedig annyi boldog szerelmespárt látok magam körül... Nem értem, hogy nekem miért nem jön össze...
2017. aug. 28. 01:10
 1/4 Mádár0218 ***** válasza:

A párkereséssel sok gondja van mindenkinek legyen fiú lány, és most a páva és "örömlány" kapocslatokat hadjuk ki inkább nevezném napi szintű érzelem nélküli tudod minek.


Figyelj én 4 évig mentem egy csaj után több évig is voltam depressziós elbasztam sok dolgot, és még mindig nincs barátnőm és nem az a baj hogy egy bunkó állat vagyok, vicces kedves "idióta" vannak rossz tulajdonságaim nekem is mint mindenkinek és nem vagyok egy kaszanova, hanem átlagos.


Én mondjuk még nemtörtem össze tuttommal senki szívét, mert nem volt kinek, hacsak ő úgy nem gondolta magában.


És akiket látsz párokat nem teljesen biztos hogy mindegyik nagyon boldog, ezt ne feledd :) De persze lehet arra igen :D

2017. aug. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem tudtad őket szeretni mert a régieket nem tudtad elengedni. Ez a csajozás pedig szerintem felszínes dolog alapból, ezért nem lehet így igazi párt találni csak nagy nehezen :D


Én évekig utáltam magam mert nem volt senkim. Depis voltam, magányos, csendes. Társkeresőre regisztráltam fel, ahol 3 évig beszéltem egy lánnyal, majd eltávolodtunk mert lett valakije. Utána megismertem másvalakit de folyton a lány helyettesítőjét kerestem. Azután csak vonzalmaim voltak mások iránt, persze akkor még azt hittem szerelem. Később újra rámírt ez a lány, és találkoztunk végre. Messze lakott tőlem nagyon, és hát egyedül nem utazhattam volna annyit régebben na mindegy. Összejöttünk és itt alszik mellettem és szeretem... de nem ezzel a vad égő érzéssel hanem ezzel a nyugodt és otthonos érzéssel. Úgy gondolom hogy ez a szerelem :D


A párok körülötted pedig nem mindig boldogok csak látszat lehet. Szerinted megbeszélik mind a gondjaikat egymással, mind hűséges a másikhoz? Ugyan :D


Ne aggódj, ha kell, megtalálod az igazid. Csak félhetsz hogy nem így lesz és nem engedted el a többit. Nyugi az igaz szerelmed még odébb van :)

2017. aug. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem attól is függ,hogy hány éves vagy.Én pl 17 vagyok de még soha nem voltam olyan hú de szerelmes,sőt talán egyszer sem.Viszont az én véleményem az,hogy ha egy lány már a barátjának tekint akkor nem fog kapcsolatot kezdeni veled.Én sem kezdenék egyik barátommal sem,pedig tényleg nagyon jófejek meg minden,de akkor is...Éppen ezért szerintem hasznos ha már az elején érezteted a lánnyal,hogy te nem csak egy barát szeretnél lenni.Ez két okból is hasznos:1.megtudod,hogy van e egyáltalán esélyed,mert ha nincs akkor legalább nem kell feleslegesen teperned.2.Nem kerülsz barátzónába :)
2017. aug. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom utolsó, nagyon rosszul fogalmaztam ezzel a barátzónával, de már későre jár. :D Helyesbítek: Én éreztem azt a "tüzet" közöttünk, mind3 lánynál, de végül nem jött össze, és akkor jött, hogy legyünk barátok, de ez nekem nagyon nem lett volna ínyemre. Ígyhát megszakadt minden kapcsolat.
2017. aug. 28. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!