Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez baj ha én csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez baj ha én csak az esküvőm után akarok "testi kapcsolatot"?

Figyelt kérdés

Szóval már régóta "eltökéltem" magam hogy csak az esküvőm után adom oda valakinek(természetesen a férjemnek)a szüzességemet.Szerintetek ez baj?Ti elfogadnátok ha a párotok ezt mondaná nektek?

Egy kíváncsi lány



2017. aug. 30. 15:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

Én múltkor találkoztam ilyen lánnyal. Közölte velem, hogy csak esküvő után adja magát. Én mondtam erre, hogy nekem fontos a szex így nem fog ez menni.

De biztos találsz előbb utóbb egy olyan pasit aki belemegy ebbe.

26/F

2017. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%

Vallásos vagy? Vagy miért?

Én úgy vagyok vele, hogy előszőr megismerném mint ember, aztán összejönnék vele, majd ha minden oké kiismernénk egymást, én csak ez utánn tartom jónak aláírni a papírt.

2017. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 I noor Y ***** válasza:
43%

Én is igy gondolom

17/f

2017. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%
Te dolgod, ha el szeretned baszni az eleted akkor nyugodtan. De kislany vagy meg, nem ertheted mennyire fontos a szex egy kapcsolatban.
2017. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%

Ne aggódj, én támogatlak, hajrá!

Amelyik fiú pedig nem képes értékelni ezt, illetve rád akar erőltetni ilyesmit, azzal nem éri meg foglalkozni! ;)

2017. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
43%
Nekünk fiúknak, meg ilyenekkel nem éri meg foglalkozni ;)
2017. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!