Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok kiigazodni rajta?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni rajta?!

Figyelt kérdés

Van egy srác aki felettem jár eggyel és egy helyre járunk matek tanárhoz,ő van közvetlen előttem.Látásból azelőtt is ismertem ,de ott beszélgettünk először.Még aznap bejelölt és rám írt,jó nem volt valami nagy beszélgetés de akkor is..Rám írt szülinapomkor is ,meg bármit felteszek belikeolja . Szinte naponta találkoztunk (unk) a suliban én köszönök , ő pedig mindig rám kacsint,vagy néha csak szimplán köszön.De még mikor volt suli lányokkal sétált,de mikor engem meglátott kacsintott.Nyáron kétszer is rám írt ,egyszer csak azért,hogy voltam-e nyaralni (előtte egy héttel raktam ki a nyaralós képeket,amiket be is lájkolt 😂) meg érdeklődött,hogy vagyok. Utána mégegyszer írt júliusban,hogy mizu meghogy sajnálja hogy nem látott,mert boldoggá tettem volna a napját.....

Majd egy táborban voltunk, ahol pl. Olyanokat mondott,hogy ha én vagyok a csapatban tuti nyerünk stb....

Szóval valószínű hogy tetszek neki,de nem mondja ki,nem jön oda sose beszélgetni (tavaly a suliban fél éve lett volna rá,meg a táborban se..)

Köszönöm ha elolvastad és válaszolsz! 16/L



2017. szept. 1. 21:30
 1/4 anonim válasza:
Gondold át a jeleket :) Szerintem szimpatikus vagy neki, és tetszel, ezzel próbálja felkelteni a figyelmed. Ha esetleg tetszik neked, akkir akár közelebb ia kerülhettek egymáshoz
2017. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Félénk a srác, ezért nem próbálkozott élőben, csak az interneton... Ha úgy érzed, hogy neked is tetszik, akkor próbálkozhatsz te is nála, akár élőben, akár neten keresztül. Ezekből a jelekből biztos, hogy tetszel neki, kacsintani nem kacsintrá senki se egy lányra csak úgy :D.


Sok ilyen félénk fiú van, főleg, hogy ez az első ilyen esete, nagy eséllyel :). Te is jelezz neki, hasonlóképp, mint ő, vagy a fent leírt beszélgetéssel... Veszteni nem veszíthetsz semmit, maximum elvágja a beszélgetést. Akár még az is lehet, hogy sikerül kihoznotok belőle valamit :)



16/F

2017. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. szept. 1. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Arany drága bogaram! A 17 éves fickó ugyanúgy fél a pofára eséstől, mint te. A fél karját adná inkább, minthogy bepróbálkozzon, és lebőgjön. Segíts neki megkeresni a tökeit, mert addig nem fog lépni, míg meg nem találta őket.
2017. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!