Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jó ötlet, vagy hülyének...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet, vagy hülyének fog nézni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác, de csak látásból ismerjük egymást, és csak köszönésig jutottunk,ami nem igazán sok ahhoz képest, amit én szeretnék. Ugyan évek óta nem láttam már személyesen, de képeken igen, Facebookon követem, és a napokban várhatóan errefelé fog jönni, pontosan tudom az épületet, hogy hová. Jó ötlet lenne odamennem, hogy észrevegyen? Aztán lenne végre egy indok, hogy ráírhassak Facebookon.

16/L


2017. aug. 17. 14:18
 1/4 DollarDog ***** válasza:
100%

Te jány! Légy bátor és talpraesett :D ha kell az a fiu akkor irjál neki facen hogy láttad hogy a közelben lesz, és nem e lenne kedve találkozni veled!

Ha csak úgy odamész és várod hogy észrevegyen abból nem lesz semmi! Mai világban a fiuk nem merészkednek oda egy "idegen" lányhoz! :) aztán sok sikert!

18/F

2017. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát tegyük fel 4 éve nem láttad, én az ilyeneknek nem is köszönök, nem azért, a legtöbb vissza se köszön nem tud hova tenni, főleg hogy látásból ismer, és fiatalon még sokat változol, szerintem az lenne a hejes eljárás, ha facebookon írsz rá, hogy nincs e kedve talizni :D
2017. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is az első válaszolóval értek egyet. Szerintem is inkább fb-n keresd meg. Ha élőben ott várakoznál szerintem az elég creepy lenne ,főleg ha a srác rájönne ,hogy nem is véletlenül jártál arra ,hanem direkt és őt vártad ,mint a lesifotósok az alkalmas pillanatot. Mert hidd el nehéz lenne ,hogy ne üljön ki az arcodra ,hogy blöffölsz. Mondjuk bevallom én is csináltam anno hasonlót gimisként ,de egy olyan sráccal akivel jóban voltam ,és igazából csak tudtam az órarendjét és mindig megvártam suli után (véletlenül persze én is akkor végeztem xD ). Úgyhogy ez a véletlenül összefutni valakivel dolog úgy néz ki valami női repertoáros dolog lehet de... én az évek alatt azt tapasztaltam ,hogy a srácok nagyon is átlátnak a szitán. Ha tetszel nekik ,akkor lehet ez imponálni fog nekik. De ha nem tetszel nekik ,vagy még nem ismernek ,akkor viszont ezt inkább creepynek fogják találni szerintem. És mivel nálatok ez a nem annyira ismeritek egymást dolog van ,így én inkább maradnék az fb-s megoldásnál.

23/L

2017. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Írjál neki Facebook abból soha nem lesz szerelem ha mindig csak oda mész az épülethez .Én akit 4 éve nem láttam és csak köszönésik jutottunk el azt nem tudom hova tenni .
2017. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!