Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl a szakításon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl a szakításon?

Figyelt kérdés
A volt barátommal 16 hónapig voltunk együtt és elég csúnya szakítás volt ( ő szakított velem sms-ben, vagyis inkbább a barátja mert ő nem merte kimondani azt a szót). Ler**ancozott és még egy csomó nagyon sértő dolgot mondott. Még mindig nem tudom elhinni hogy ezt csinálta és egyszerűen nem tudom elhinni, pedig muszáj lesz. Azt mondta hogy csak kihasznált és a 10 ujján se tudja megszámolni hogy hányszor vert már át. Egy iskolába is járunk és nagyon nem szeretném látni a képét. Hogyan lépjek túl, mit kellene csinálnom egy ilyen helyzetben?

2017. szept. 10. 02:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál hogy a baratja keveri a sz*rt!?
2017. szept. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A barátom - mostmár csak volt, telefonjáról írta
2017. szept. 10. 07:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyél sokat a barátaiddal, foglalkozz a hobbidal. De egy idő után majd túl fogsz rajta lépni.
2017. szept. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat te tudod. A telefonjahoz ezek szerint hozza tud férni. Ha az exed nem bukott meg amig veled volt, gyanakodnék arra hogy nem e a "baratja" azt akarta szakitsatok, mert szerinte nem vagytok összeillőek. Mindenképp furcsa hogy ha az állitolagos baratom felvilagositja a sajom a viselt dolgaimrol. Ha meg ugy zajlott le hogy "Te Béla ird mar meg hogy szakitok!" Jobban is jartál! Egy percig ne band!
2017. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig minden barátom azt mondta, hogy szakítsak vele csak hülye voltam. Nem jöttünk ki jól egymás barátaival ez tény. De azt írta hogy csak szórakozott velem. Csak azt nem értem, hogy több mint egy évig tettette hogy szeret?
2017. szept. 10. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:
#1-4 vagyok. Sajnos ezzel a dilemmaval nem vagy egyedül. Éppen ugy lehetséges hogy az orrodnal (szivednél) fogva vezetett mint ahogy az is hogy alatok pakoltak a joindulatu barátok.
2017. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!