Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék én, mint barátnő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék én, mint barátnő?

Figyelt kérdés

Van egy jó fiú barátom és a legjobb barátnőm. Találkoztak már párszor, de csak társaságban. A barátnőmnek nagyon nagyon tetszik a fiú. Teljesen a zsánere meg közös témájuk is van. Csak a barátnőm eléggé bátortalan. Ráírni sem mer és alig szólalt meg a találkákon is. Úgy kellett noszogatni, hogy ráírjon egyaltalan. Mert fél, hogy mit szól a fiú. Viszont sokat mosolygott és nem volt elutasító sem. Csak túlizgulta az egészet és ez sok kínos helyzetet szült. A fiút megkérdeztem és a lány nem közömbös számára

sem.

Mit tehetnék még? Mit mondjak még a barátnőmnek? Szegény már sírt is miatta mert azt hiszi elrontotta az esélyeit. Vagy a barátnőm mit tegyen?



2017. szept. 26. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Elküldenéd hogy hány évesek vagytok?Sokat segítene.
2017. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A srácnak előbb-utóbb leesik, hogy nem hiába mosolyog a lány. Egyébként imádkozhatsz. Komolyan; beválik ;)
2017. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
16 és a fiú 17
2017. szept. 27. 16:03
 4/4 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak köszönöm :)

Minden nap azt teszem :D

2017. szept. 27. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!