Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerezzen vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzen vissza?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez egy nagyon fontos kérdés.. Teljesen megőrjít engem ez a lány. Tudom 15 évesek vagyunk, meg minden... De nem bírom. Úgy érzem, ő kell nekem. Nyár elején ismerkedtünk meg, majd egy hónapra rá júliusban már komolyodott a dolog. Akkor még csak jó haverok/barátok votunk. De közben találkoztunk vagy 4szer társaságban, majd három hete elhízott kettesben. Tök jó volt. Második alkalom után már öleléssel köszönt csak tőlem el. Barátnője, vagy régebbi barátai előtt is... Küldözgetett rengetegszer szívesekety beszelgettünk rengetegszer úgy, ahogy csak egy sima ismerősök nem szoktak. Mégis két hete elhívtam igent mondott, de végül hétvégén nem engedték el. Majd előző hétvégére áttetük, minden okés volt, majd pénteken benyökte, hogy neki nem megy ez az egész.. azóta, egy hete csak pár órára beszéltünk, inkább veszekedtünk. Azt mondja szeret engem, de épp ezt nem akarja... Nem akar csalódni, most az egyszer magával akar foglalkozni. Mi baja lehet? Hogy szerezhetném vissza? Mivel vegyem ráy hogy találkozzunk? Nekem nagyon fontos, érett fiú létemre az elmúlt napokban csak sírtam este... Nem tudom mi van velem. Nem ő az első szerelmem...de ő tényleg alapjaiban más mint a többi.(BME gimire jár), nagyon okos, érett, vicces, érti a poenjaimat, hihetetlen hogy eltudunk röhögni. Vele mindig tudtam beszélni. Meghallgatott én is őt. És úgy éreztem érdekli is amit mondok... Na mindegy. Tippeket kérnék lányok és tapasztalt fiúk! (Nem egy városban lakunk,10 km, és nem egy suliba járunk)


Köszönöm!



2017. okt. 6. 23:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, telóról voltam, és még annyit, hogy pfuuuu.... Nagyon gyerekesnek látszik az egész, de nem az. Kérlek vegyétek komolyan
2017. okt. 6. 23:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő sem tudja mit akar.Azaz lehet,hogy tetszel neki csak nem akar kapcsolatot.
2017. okt. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem adod fel, akar toled valamit, de fél. Irdd le neki hogy mennyire hianyzik. Es hogy akarsz meg egy eselyt.
2017. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Irj neki Es találkozzatok, v lepd meg valahogy
2017. okt. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 No_name' válasza:
Vagy csak hagyd a p'csába
2017. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!