Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmet megcsaltam, es Ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molly06.07 kérdése:

A barátnőmet megcsaltam, es Ő már nem szeret azóta Úgy mint régen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az tortenthogy megcsaltam. Le Szo.attam egy lányt. De nem tartottam Magamban es elmondtam. A barátnőm azöta nem tudja mit erez irántam. Mit tegyek??

2017. okt. 21. 23:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarod elveszíteni? Erre gondolhattál volna akkor is amikor leszoptak!

Ahogy a múlton nem tudsz változtatni, úgy a barátnőd érzésein se.

Tudod mennyire megalázó ha megcsalják az embert? Inkább örülj, hogy nem kapart el a hátsó kertben

2017. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát k-rvára szeretheted ha más csaj szájába mártogattad a pélót.

De most komolyan, amikor ezt megtetted nem futott át az agyadon (mármint a váákumban a két füled között) hogy ESETLEG lehet az asszonypajti akit te fú de nagyon szeretsz ezt nem fogja túlságosan értékelni?

Mostmár belekeverted magad, a csajt visszakapni nemigen fogod, csoda hogy eddig nem dobott ki.

2017. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Halálosan szereted?? Na nevettes! Ha valakit szeretek azzal nem így bánok. Csatlakozom az előttem szólókhoz, a barátnődnek jobb lesz nélküled!
2017. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kibékültem a lánnyal.
2017. nov. 5. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!