Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjemet az exemmel! Nagyon jól kijövünk most régen 4 év után mentünk külön! Nagyon szeretem az exemet, és a férjemmel fele annyira sem jó mint vele. Tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 05:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
én azt mondom ha a férjed az örökkévalóságig él,neki akkor sem kell ezt tudni. viszont ez nem volt szép tőled, de nem lehet rajta változtatni! mond meg neki hogy szereted az exed.. ere az ő reakciója: jó akkor válunk. Kell neked ez????! ez a nem mindegy. --Chocky--
2009. febr. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy képes lennék elválni tölle! Ez nagyon csunya dolog tudom de szerelmes vagyok ugy ahogy a férjemet sajnos soha nem tudnám szeretni!
2009. febr. 18. 06:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább most tedd meg a lépést, ha Te úgy érzed, hogy ez így nem jó neked. Nehéz, de később még nehezebb lesz. Viszont gondolj bele abba is, mi van ha az ex mellett sem lesz rózsás az élet? Hisz egyszer már szétmentetek?
2009. febr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős érzés.Ha azt érzed,h képes lennél elválni, akkor menj,főleg,ha még nincs gyerek,se semmi.
2009. febr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az embereket...minek mondtál igent a férjednek ha nem is Ő a mindened, ma már senkinek nem számít a házasság szent és sérthetetlen köteléke? És nem, nem én vagyok maradi, hanem Neked talán gondolkoznod kellett volna az esküvőn...gondolkodni luxus? Persze most jön az, hogy bárkivel előfordulhat.


22/f

2009. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Egyetértek az utolsó hozzászólóval. A házasság nem játék. Nem azért megy az ember az anyakönyvvezető elé, mert van egy szabad délutánja. Egy házasságot jól át kell gondolni, főleg ha már egyszer "megégetted" magad. Ha az exedet szeretted, minek mentél hozzá a férjedhez??? Élhettetek volna "csak" együtt is. Ha képes lennél elválni, akkor tényleg tedd meg, addig amíg nincs közös gyerek! Bár azt sem értem, ha ez a vonzalom eddig is kölcsönös volt, miért nem vele vagy most??? Nem hiszem, hogy az esküvő után kezdtetek el újra vonzódni a másikhoz. Viszont ez nem fair a férjeddel szemben, úgyh szerintem lépj, aztán majd kiderül, jó döntés volt e vagy sem. Nem tudom minek kell érzelmek nélkül házasságot kötni. Ezért van ennyi válás, mert annyi tisztelet sincs némelyik emberben, hogy őszínte legyen a párjához és megmondja neki, hogy valójában mit is érez!
2009. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Csak gratulálni tudok hozzá, ezt nálunk kur.ának szokták hívni. Alapból ha nem voltál benne biztos, akkor minek mentél hozzá???
2009. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Yep Yep...ezt rútul elba..tad!Mondjuk én megülnélek téged is meg azt az alakot is..főleg ha eddig azt hazudtad h csak engem szeretsz, közben meg az exed dákóját nyalogadtad engem meg itthon csólolgattál!Láttál már amerikai filmben túzoltós fejszét?Hát ha nem most látnál...


NpNg

2009. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Egészségedre!

Vigyázz ne feledkezz meg arról,h miért lett vége akkor rég az exeddel.

Gondolom a férjed elhanyagolt.Mióta a férjed?

Az exeddel a szakítást megszenvedted?

Hasonló a helyzetünk.

2009. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok k*rva, ez megeshet akárkivel a szerelem nem bűn! A férjem soha nem volt az exem nyomában sem és azért mentem hozzá mert azt hittem igy könnyű a felejtés de nem....
2009. febr. 19. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!