Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem ír vissza a fiú, már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ír vissza a fiú, már nem is érdeklem?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, akivel egy napja ismerkedtünk úgy jobban össze.

Délután ráírtam, és elkezdtünk beszélgetni. Nagyon aranyos volt, szerény, de olyan kid bohókás, szóval teljesen levett már egy nap alatt a lábamról. Aztán elment, mert dolga volt, de amikor lett ideje, akkor folytatta a beszélgetést, szóval nem csak én irogattam neki.

Más lányokkal elvileg nem szokott chatelni, szóval ezért is gondoltam, hogy talán érdekelhetem.

Viszont tegnap beszélgettünk, majd abbamaradt a beszélgetés, ezért felhoztam egy új témát. Egy kid idő elteltével látta az üzenetet, de nem válaszolt. Ma reggel sem. Pedig azóta már többször elérhető volt. Én már nem szeretnék neki írni, mert már egy kicsit most is túl beszédesnek tartom magam, nem szeretnék nagyon tolakodó lenni.

Ti mit gondoltok? Mit csináljak? És vajon a srác ilyenkor mit gondolhat?

Elsősorban fiúk segítségét várom, de lányok is írhatnak, akik esetleg voltak már hasonló helyzetben.

Előre is köszi!

16/L



2017. okt. 22. 11:53
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék
2021. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Én is nagyon,főleg hogy hasonló helyzetben vagyok.lol
2022. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!