Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mért ilyen fájdalmas az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen fájdalmas az első szakítás?

Figyelt kérdés
Most szakítottam a barátnőmmel 2 jára de nagyon hiányzik és belesem birok gondolni hogy mással fog járni tanácsokat bírtok addni hogyan verjem ki a fejemből végleg [osztálytársam]

#szakítás #mértfáj?
2017. okt. 29. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem könnyű, de próbáld valahogy ha nem is elfelejteni de feldolgozni hogy nem ő a párod.így hogy az osztálytársad még rosszabb a helyzet.de ha nem megy a dolog nem kell erőltetni, lesz még más barátnőd nyugi!
2017. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért szakítottál ha szereted?:(
2017. okt. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első pár hónap nehéz lesz. Mivel az osztálytársad és egész nap látod, ezért lehet, hogy egy évig rossz lesz. Próbálj meg nem vele foglalkozni, legyél a barátaiddal /Ők elveszik a figyelmed valamennyire róla/. Találj ki magadnak egy hobbit, foglald el magad szabadidődben. Ez fontos! Mert nem fog állandóan a fejedben járni. Menj bulizni. Tudom, nehéz lesz. Átérzem a helyzeted. De, ha nem akarsz bele őrülni, akkor túl kell lépned rajta. Persze, meg lehet beszélni, hogy egy kis idő után legyetek csak barátok és így nem veszítetted el. De ha tényleg ennyire szereted, miért szakítottatok?? :'((( /20/L/
2017. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt elírtam ő szakított velem!

És már egyszer szakítottunk csak megint úgy éreztem szeretem szeretem is azt hiszem vagy lehet hogy amit szeretetnek hittem csak szimplán kötődés volt.

Én próbálkoztam de ő azt mondta ,,Soha többé ne keress hagyj békén''

2017. okt. 31. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!