Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Két év korkülönbséget miert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két év korkülönbséget miert mondják soknak?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki nekem nagyon tetszik és már tudja, de nagyon ugy viselkedik, hogy ő is érez valamit irántam, legalabbis az összes barátom ezt mondta... és két évvel idősebb, ez tenyleg sok egy kapcsolatba? (Én 15/L a fiu 17)

Nem járunk de többen is mondták, hogy ezt felejtsem el....


A fiúrol annyit, hogy nem az a tipikus diszbu*i aki egyből ágyba akar vinni, ő tenyleg teljesen más mint a korosztályom, érett és el lehet vele beszélgetni. És ő az első akiben a belső fogott meg, nem pedig a külső...

szoval a kerdesem az az lenne, hogyha ebből az egészből lenne valami komolyabb nem lenne gáz az a két év?

Válaszokat köszönöm



2017. nov. 1. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem gáz, csak korai.

Nálunk pl. a dédszüleim közt is 8, nagyszüleim közt is 8, és a szüleim közt is 8 év van, sőt, az én párom és köztem is 8 év van. Ezt teljesen véletlenül fedeztük fel. :)

Szóval a korkülönbség nem sok. Csak a kapcsolat korai!

2017. nov. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne sok? Te úgy érzed, hogy sok? A fiú úgy érzi, hogy sok? Ez rajtatok múlik, ne mások véleményével foglalkozzatok. Ha jól érzitek magatokat együtt, akkor legyetek együtt.


Az én barátom 6 évvel idősebb nálam. 3 éve együtt vagyunk, mellette kezdtem el komolyodni sok mindent tanultam tőle, de mégsem éreztük soha, hogy baj lenne a korkülönbség. Idővel pedig egyre kevésbé érezhető. Mikor 15 éves voltam, és ő 21, akkor igaz, érződött az elején, de ma már 18 vagyok, ő 24, egyáltalán nem tűnik fel. Mondjuk 20 év múlva pedig már tényleg semmiség lesz.

2017. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
74%
Nem sok. Nekem is egy 2 evvel idosebb fiu tetszik:)
2017. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben a korban sok. 20 felett tökmmindegy
2017. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két év egyáltalán nem sok!
2017. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!