Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ő mit gondolhat rólam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés
Tehát van egy srác az osztályból akibe szerelmes vagyok már egy éve. Most év elején aranyosabb velem, becézget, mindig odajön hozzám, és mindig megnevettet. Múltkor megkérdezte, hogy kimegyünk-e az erdőbe a krosszpályára egyet tekerni,mert hallotta, hogy ki szoktam oda járni.

#suli szerelem barátság
2017. nov. 2. 11:13
 1/4 anonim válasza:
100%

Viiii!!!nyugi lehet hogy csak baráti együtt logas lesz de lehet hogy érez valamit iránt ad

A lényeg hogy ne izgulj és legyél olyan amilyen szoktál lenni

Ha télleg szeret akkor úgy szeret ahogy vagy! ;)

2017. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem tetszel neki. Vagy rájött, hogy tetszik neked, és ki akar használni. Derítsd ki, hogy melyik. Drukkolok, hogy az első legyen! 45f
2017. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából már 6 éve barátok vagyunk. :)
2017. nov. 2. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem tetszel neki, és kedvel téged. A kérdéséről pedig, érdeklődik feléd, a kedvedben akar járni. Ugye mert logikus, hogy "hogy kimegyünk-e az erdőbe a krosszpályára egyet tekerni" Azért mert --->mert hallotta, hogy ki szoktam oda járni." Így egyértelmű, próbáld meg. Ha kell valami írj privátot 16/F
2017. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!