Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba (én is lány vagyok) és ő az évfolyam társam.

Már március óta odáig vagyok érte és azóta nem tudom elfelejteni ez a lány júniusba tudta meg,hogy nekem ő bejön egyik osztálytársamat megkértem,hogy mondja el neki,hogy mi a szitu. És júniusba mikor meg tudta,hogy odáig vagyok érte akkor folyamatosan nézett volt olyan is,hogy rám mosolygott.De ezzel a lánnyal még életembe nem beszéltem csak Facebookon de akkor is annyit,hogy:"Miért jelölgetem be Facebookon,úgyse fog vissza jelölni."És eközben lett egy pasija (azóta is együtt vannak).És ha ez a lány engem meglát suliba akkor folyamatosan nevetnek rajtam a pasijával együtt és a csaj előttem kapja le a csávóját.De folyamatosan nézni szokott de sokszor mérgesen is néz rám.

Szóval,hogyan szerezhetném meg?Vagy milyen indokkal írjak rá?Nagyon kell nekem,megőrülök érte.



2017. nov. 14. 17:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
64%
Miért kell neked egy ilyen bunkó lány, aki csak kinevet téged? Amúgy meg egyértelműen hetero a csaj, szóval sehogy. Jah, és akkor még jön pluszba, hogy foglalt is. Ne akarj tönkretenni egy kapcsolatot. Hagyjad őket.
2017. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
67%

Már bocsi de te nagyon önző vagy!!!!!

Ezt mind azért csinálja előtted hogy végre látsd hogy nincs esélyed és felejtsd már ,egy normális párkapcsolatban él ahol valszeg szeretik egymást de te mindezt lesz@rod(bocsánat érte)mert azt nézed hogy neked mi lenne szimpi nem csodálom hogy kinevettek és nem vetted a célzásokat ,zaklasd öket nyugodtan.

2017. nov. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
De attól még elszeretném neki mondani,hogy mit érzek iránta.De hogy írjam meg neki?
2017. nov. 14. 17:59
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Fhú. Sehogy. Már bocs, de hány éves vagy? 11?
2017. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
100%
Valoszinuleg nem erdkled a csajt es nemnis erdekli hogy bejossz neki legalabbis ezekbol a konkret celzasokbol itelve. Hagyd beken ilyen egyszeru😃
2017. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
16 vagyok és leszeretném vele tisztázni a dolgokat.
2017. nov. 14. 18:04
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem is beszéltél vele, csak látod a folyosón néha, és ennyire belezúgtál? Nem is ismered bakker, azt sem tudod, milyen ember. Ne legyél már idióta.

Ráadásul mivel pasija lett, ezért nyilván hetero, tehát te nem is érdekelnéd. Ezt is el kell fogadnod.

Harmadrészt pedig ha szándékosan az orrod előtt smárol mindig a pasijával, akkor direkt bunkó veled, szóval pláne kár érte erőlködni.

Hagyd a fenébe, hadd legyen boldog a pasijával, ne égesd magad azzal, hogy utána koslatsz. Mindenkitől gáz, ha olyan valakire nyomul, akinél egyértelműen nincs esélye.

2017. nov. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért lettem lepontozva?
2017. nov. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

De mit akarsz vele tisztázni? Semmi nincs közöttetek, soha nem is volt és soha nem is lesz. Semmi közötök nincsen egymáshoz, így tisztázni sincs mit.

Neked tetszett, de ő hetero és pasija is van. Nem érdekled. Nem tetszel neki. Hagyd békén.

Nagyon kínos ám, amikor valaki olyan jön oda "tisztázni a dolgokat", és olyannal kell beszélgetnem, akit egyébként nem is ismerek, csak elmebeteg módon belém zúgott totál ismeretlenül.

Arról nem is beszélve, hogy a heterok többségét bizony kellemetlenül érinti, ha mindezt a nyomulást egy melegtől kapja meg.

Ha így belemásznál a képembe ismeretlenül, hogy neked bejövök és tisztázni akarod velem, úgy csapnálak nyakon, hogy elterülsz.

Gondolkodj már néha kicsit, mielőtt cselekszel.

2017. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
61%
Istenem, egyes melegeknek miért ilyen nehéz felfogni, hogy a kiszemeltjük hetero?
2017. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!