Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba (én is lány vagyok) és ő az évfolyam társam.

Már március óta odáig vagyok érte és azóta nem tudom elfelejteni ez a lány júniusba tudta meg,hogy nekem ő bejön egyik osztálytársamat megkértem,hogy mondja el neki,hogy mi a szitu. És júniusba mikor meg tudta,hogy odáig vagyok érte akkor folyamatosan nézett volt olyan is,hogy rám mosolygott.De ezzel a lánnyal még életembe nem beszéltem csak Facebookon de akkor is annyit,hogy:"Miért jelölgetem be Facebookon,úgyse fog vissza jelölni."És eközben lett egy pasija (azóta is együtt vannak).És ha ez a lány engem meglát suliba akkor folyamatosan nevetnek rajtam a pasijával együtt és a csaj előttem kapja le a csávóját.De folyamatosan nézni szokott de sokszor mérgesen is néz rám.

Szóval,hogyan szerezhetném meg?Vagy milyen indokkal írjak rá?Nagyon kell nekem,megőrülök érte.



2017. nov. 14. 17:15
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Szeretem ez van...
2017. nov. 14. 18:36
 12/32 anonim ***** válasza:
73%
Ő meg nem szeret, ez van.
2017. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

De akkor régen mikor nem volt pasija akkor miért nézett meg miért mosolygott rám?Meg egyszer egyik haverjával rám köszönt.

Ja és ő is vett ugyan olyan inget ami nekem is van.:D

2017. nov. 15. 05:57
 14/32 anonim ***** válasza:
53%
Ha ennyire nem tudsz leakadni róla, akkor menj oda és személyesen beszélj vele, az a legtisztább, ne üzenetbe zaklasd. A kedvességet, gyakran félreértik..nem kombinálnám túl a dolgokat azért,mert egyszer köszönt, v mosolygott, bocsi de ez így nagyon gyerekes
2017. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki nyíltan, hogy bejön neked. Majd a reakciójából kiferül minden.
2017. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
55%

Jézus.. rád mosolygott meg ugyanolyan inget vett mint te? Basszus lányok között szokás egymást ölelgetni is meg egymás ölébe ülni, de attól még nem leszbikusok.. valószínűleg nem is tudta hogy neked is olyan inged van, mert nem is vagytok jóban xddd

Amúgy meg hogy szerethetned, ha nem is ismered? Szerintem szállj le róla, mert ha még visszajelölni se akar, nem értem mit vársz..

Ne csodálkozz ha bunkó veled, én is az lennék ha megtudnám xddd

2017. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Ezen mi olyan vicces,hogy "xd"-ni kell?xDDD
2017. nov. 15. 20:59
 18/32 anonim ***** válasza:
63%
A dolgokhoz való hozzáállásod "olyan vicces".
2017. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
55%
16-os vagyok, azért szerintem elég nevetséges hogy nem bírod felfogni ha visszautasítanak..
2017. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Bekövettem instán*.*
2017. nov. 18. 21:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!