Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe több mint egy éve szerelmes vagyok. Tavaly decemberben nagyon jóban voltunk és ő is szerelmes volt belém de nem mertük egymásnak elmondani. Ezek után nagyon eltávolodott tőlem. Én meg tönkretettem magam miatta Ha volt új barátnője engem akart vele elfelejteni. Nyáron viszont megint az volt mint régebben, egy táborban együtt is aludtunk meg mondta hogy szeret. Mostanában csak néha ír vissza. Nem igen beszélünk és fogalmam sincs mit csináljak hogy vissza kapjam a "decembert" . Kétségbe vagyok esve hogy elveszítem.
2017. nov. 25. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Szaggassal neki nokedlit
2017. nov. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írd le neki hogy szereted és hogy mit szeretnél ahogy most ide, hogy vissza szeretnéd kapni a decembert, és hogy at mondja hogy szeret. KÉsz egyszerű.
2017. nov. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megmutatod neki, hogy szereted őt.

Biztos vagyok benne hogy egyáltalán nem mutattad meg neki mit érzel.


Én is beszéltem régen lányokkal, akik elvileg oda voltak értem, utána meg egy szót se beszéltem velük mert olyan unalmasok voltak, semmi újat nem tudtak mondani soha, és félősek voltak kimutatni mit éreznek, utána meg bőgtek.

2017. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Besenyő Pista Bá ***** válasza:
Szagold meg és vissza fog jönni!
2017. nov. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!