Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Randizni fogunk a lánnyal de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni fogunk a lánnyal de iszonyatosan félek, rosszul vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ráirtam a kiszemeltemre mert már nem bírtam ki. És visszaírt legnagyobb meglepetésemre aztán beszélgetni kezdtünk és pár napig ez is ment (persze minden mondatomat 10 percig fogalmaztam nehogy egy kis hiba is legyen benne vagy ilyesmi) aztán megbeszéltünk végre egy találkát... Nem lett kimondva, hogy randi deee... Szóval beülünk valahova akkor már csak tetszem neki valamennyire nem?

Lényeg az, hogy már jó ideje kiszemeltem magamnak, az instagramját szoktam nézni folyton (tudom hogy gáz csak a képei miatt belezúgni) és totál odavagyok tőle, csak sokáig nem tudtam mit lépjek.

Viszont komolyan mondom annyira izgulok mint soha életembe. Nemtudom mi lesz mivel tegnap elment előttem az utcán totál véletlenül de ugye nem vett észre csak ment, én meg kábé majdnem rosszul lettem mármint megijedtem, hogy tényleg itt van és mi lesz ha mindjárt rámnéz/hozzámszól. Azthittem kiugrik a szivem, sprintelő edzés után nem szokott így kalapálni. Szerintem egy árva szót nem tudtam volna kinyögni.

És azóta gondolkodom, hogy inkább lemondom az egészet :( Lehet nem vagyok elég jó ahoz, hogy találkozzak vele, hiszen amíg más pasik totál lazák addig én kb meghalok ha meglátom. Így meg mi lesz? Nem akarom leégetni magamat előtte nagyon félek ettől :(

De úgy vágyom rá, szóval nemtudom mit csináljak magammal. Valami ötlet?


2017. dec. 13. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Legyél már férfi!

Beszélj vele, mint egy barát. Viselkedj úgy, mint amilyen vagy.

Majd feloldódsz úgyis, csak elején lesz idegesség...

2017. dec. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nehogy lemondd a találkát! :) Lehet, hogy a lánynak pont az fog tetszeni benned, hogy nem laza vagy, hanem komolyabb, izgulósabb.

Miért is ne tetszenél neki? Nekem bejönnek az olyan pasik is, akiken látszik, hogy kicsit idegesek az első randi miatt.

2017. dec. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!