Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba. Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom és köztem 4 év van. Ő 18 éves. Nagyjából 7 hónapja ismerkedtünk meg, és nekem már azóta nagyon tetszett, viszont sosem éreztem iránta semmit. 2-3 hónapja vettem észre magamon, hogy már nem csak barátként gondolok rá, hanem beleszerettem. Erről beszéltünk is párszor, viszont leszögezte, hogy köztünk nem lesz semmi, ugyanis messze lakunk egymástól, és idősebb nálam. Az az igazság, hogy nekem ezt nem igazán sikerült megérteni, és igyekeztem minél közelebb kerülni hozzá. Látszólag egész jól ment, mert többször is közölte, hogy szeret és hiányzom neki. Néha csak úgy rámírt, és elhalmozott mindenféle bókokkal. Rákérdeztem arra, hogy miért csinálja ezt velem, erre ő annyit felelt, hogy azért, mert jó barátok vagyunk. Egy kicsit kiborultam amikor ezt mondta, mert ezek szerint félreértettem mindent amit mondott nekem és összevesztem vele. Azóta már megbeszéltük, viszont eltávolodott tőlem. Már nem olyan közvetlen, ennek ellenére néha megint bókolgat. Mégis mit csináljak vele? Elrontottam az egészet?
2017. dec. 30. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Fuhh, ez de ismerős sztori. Szerintem ha nem bírod elfogadni, hogy nem lehettek többek barátoknál, akkor egy jó időre ki kéne jönnöd ebből a kapcsolatból.

Ugyanez történt velem 13 évesen. Volt egy akkor 16 éves srác, akibe rohadtul beleszerettem, mi is ugyanúgy messze laktunk, de konkrétan minden nap beszéltünk, és amikor elmondtam neki, hogy én többet érzek iránta, akkor így nem reagált sem pozitívan, sem negatívan, aztán volt egy időszak, amikor ő is írogatta nekem, hogy szeretlek, meg hogy hiányzom, én meg totál azt hittem, hogy ezzel arra akar utalni, hogy ő is érez valamit. Aztán lett barátnője, csak úgy hirtelen, értsd ezt úgy, hogy nem beszélt nekem róla korábban, hogy van egy lány, aki iránt érdeklődik. Iszonyatosan fájt. És mondtam neki, hogy szeretném megszakítani vele a kapcsolatot, és ne haragudjon, de szükségem van időre. Ezt nem tudom, hogy hányszor eljátszottuk úgy, hogy a vége mindig az volt, hogy meggyőzött, hogy ne, mert mennyire jó barát vagyok, mennyire ritka az az ember, akivel ilyen intelligensen lehet beszélgetni stb... nekem meg nyilván jól esett. Aztán viszont megelégeltem a szenvedést és akkor jó sokáig nem beszéltünk. Igaz, hogy sok időbe telt, de szerencsére sikerült végül elfelejtenem.

Ez az én tapasztalatom, szóval neked is azt tanácsolom, amit végül én tettem. Ez ilyenkor elképesztően nehéznek tűnik, az is, de később nem fog ennyire fájni, aztán szépen lassan elmúlik. Ráadásul olyan sok másik srác van, akik viszont érezhetnek irántad valamit, és nagyon jó fejek. Tudom ez ilyenkor nem érdekli az embert, de nem szabad valaki olyannál leragadni, aki nem akar minket. Ezt nagyon jól megtanultam az évek során.

2017. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, de nekem szükségem van erre a srácra. Ő az egyetlen barátom. Rá mindig számíthatok, és megért engem. Végre találtam egy ilyen embert. Nem lenne szívem magam miatt otthagyni csak úgy.
2017. dec. 31. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben voltam én is, ugyanígy gondolkoztam. Írtam ki én is hasonló kérdést, és amikor azt mondták nekem, hogy felejtsem el a srácot, nem értettem, hogy miről beszélnek, annyira abszurd volt az egész. De a vége mégis ez lett. Az ilyenből mindig ki kell lépni, mert akármit csinálsz, akármennyit reménykedsz, nem fog változni, ez iszonyatosan ritka. Megértem a ragaszkodásodat, és ameddig úgy érzed bírod ezt, addig benne fogsz maradni, de egy idő után te is belátod majd, hogy sajnos nem tudsz mást tenni.
2017. dec. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!