Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? (Bőv. Lent,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (Bőv. Lent, plátói szerelem)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, még sosem voltam igazán szerelmes. Viszont van egy fiú, aki 20 éves, és másfél éve nem tudom kiverni a fejemből.. Nem olyan híres. Egyszer láttam élőben is, akkor méginkább belehabarodtam.. igazság szerint először a külsejével fogott meg, aztán eszeveszettül elkezdtem keresni mindenhol, fél év után pedig végre megtaláltam.. Szóval elég sokat küzdöttem érte.. 1 éve követem hogy mikor mit csinál, de nem nagyon szokott posztolni. Minden képét végignéztem, elemeztem, és összefüggéseket találtam elég sok helyen. Például dátumok. Akkor született amikor egy számomra nagyon fontos ember is, és úgy hívják az öccsét ahogy azt a bizonyos személyt..Akkor van az anyukája névnapja amikor az én születésnapom. Elneveztem őt egy dolog miatt a barátaimmal, és azóta mindenhol az jön velünk szembe, akaratlanul is eszembejut, és beszélnem kell róla.. És mivel sűrűn látom x helyen, friss élmények vannak, a barátnőim mindig segítenek feldolgozni. Szóval szép lassan a szívemhez nőtt, ebben a "jelek"(rengeteg volt tényleg...) nagy mértékben segítettek... úgy jött össze az az egyszeri találkozás, ahogy még senki másnak szerintem, abban a sorsnak nagy jelentősége volt. Úgy érzem hogy szinte már mindent tudok róla, mégsem ismerem. Ez az első olyan szerelmem, amikor bolondulásig, bármit megtennék. Plátói és viszonzatlan szerelem egyvelege, és már túlhatalmasodott rajtam.. nem bírok túllépni, ő lenne a tökéletes, ha tudná hogy létezem. De ha tudná is, akkor sem illenénk össze. Ő a nagyvilági, én az otthoni.. Észérvek nem igazán szólnak mellette, csak a szívem nem tudja elfelejteni. De nem tudom miért. Sosem éreztem így, kétségbeestem.

Benne minden megvan, ami belőlem hiányzik.. de tudom hogy soha nem lehet semmi, és mégis. Talán attól félek sosem lesz még egy ilyen fiú mint ő... de ez hülyeség. Miért ne lenne? Hogyan tudnám elfelejteni? Mit tehetnék? Már felemészt ez az egész. Őrültség. Teljesen behálózott.

Éreztetek már így? Mit tettetek/tennétek?

Köszönöm az értelmes válaszokat! Boldog új évet!


2018. jan. 2. 01:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nagyon sok mindenben eltérünk, még így ismeretlenül is. Viszont van pár közös. De kevesebb. "Az ellentétek vonzzák egymást" jólvan persze. Hogyne. 😂 a mesében a szépség és a szörnyeteg. Annyi gyönyörű lány ismerőse van.. és mégsem. Majd pont én. A nyomukba sem érek.

Közelről is ugyanolyan egyébként 😂 abban viszont lehet hogy igazad van h egy suttyo paraszt. Még az lenne a legjobb. Akkor könnyű lenne elfelejteni.

2018. jan. 2. 03:13
 12/13 anonim ***** válasza:

Velem teljesen ez volt a helyzet néhány éve, pont ugyanilyen srác volt (csak egyidősek voltunk) és pont ugyanezeket éreztem. Én is adtam neki egy álnevet és én is találtam ilyen jeleket. :D a telefonomra le volt mentve az összes képe, több mint kétszáz volt. Soha nem is látott engem, de én elhittem hogy egymásnak vagyunk teremtve. Ez ment kb másfél évig nálam.

Aztán ez az elképzelésem, hogy ő a nagy Ő el kezdett halványulni. Nem akartam, hogy miatta elzárkózzak egy igazi párkapcsolattól, így úgy döntöttem, hogy el akarom felejteni. Kikövettem az összes közösségi portálon, kitöröltem az összes lementett képet róla (pedig szép kis gyűjtemény volt amúgy xD) és teljesen kizártam az életemből. És segített! Néhány hónap múlva már alig gondoltam rá, végül megfeledkeztem róla. Ma a kérdést meglátva kíváncsiságból rákerestem, hogy mi van vele és már nem is értem, hogy miért voltam oda érte egyáltalán. :)

2018. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, én is lementettem jó párszá képet...😂 de nekem szinte mindegyikhez társul valami kis dolog, ami emlék.. nagyon érdekes az emberi agy..

Ha tudná hogy van valaki aki ennyire rajong érte és mégsem ő hollywood egyik csillaga, és mégis.. én is most szelektáltam.. nem tudtam az összestől megválni... a végén még gyüjtögető is leszek 😂😂 örülök hogy neked sikerült túllépned rajta, de ahogy olvastam neked is másfél év kellett. Nem hittem hogy létezik ilyen ember. És az a durva hogy nekem eddig a szöges ellentéte jött be.

Én sem zárom ki a valódi szerelmet, de attól félek hogy ilyen nem lesz és mindenkiben csak őt fogom keresni.. ami azért remélem nem így lesz...

MENT MINDENKINEK MINDEN VÁLASZÁRA A ZÖLD PACSI!

2018. jan. 2. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!