Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S. Ezek a jelek alapján...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Ezek a jelek alapján kialakulhat köztünk valami?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már majdnem egy egész hete beszélek.Minden nap beszéltem vele eddig és máris a beszélgetéseink száma 500 felett van.

Beszélgetés közben ismerkedünk igazából.

Megkérdeztem hogy hogyan áll a lányokkal és mondta, hogy szilveszterkor 6 csaj is van képbe.

De ő először barátkozik, ezután ha többet érez valaki iránt akkor lép.

Én szerintem már sok jelet adtam hogy nekem tetszik.

Pl: megkérdeztem hogy van, milyen volt a szilvesztere, hogy érezte magát, hogy aludt.

Ő is vissza kérdez egyébként (bár ez nem tudom mennyire számít).

Mondta még hogy őt nem zavarja ha egy lány kezdeményez.

Nos most itt van rajtam kívűl 6 lány és azt mondta hogy vannak olyanok akiket érdekel (szóval nem nagyon fűzök magamhoz reményt).

Viszont mikor beszélünk akkor azt látom, hogy pomt én vagyok megnyitva neki és várja hogy befejezzem a gépelést és elküldjem neki.Van mikor látja hogy írtam aztán később visszaír.

Meg van hogy nem tud mit írni és egy :D-t ír (ami gondolom annak a jele hogy folytatni szeretné a beszélgetést, mert legalábbis én akkor írom ezt mikor nem tudok mit írni, de nem szeretném abba hagyni a beszélgetést).

Tegnap este írtam neki hogy jó éjt!😃 Ő pedig ezt írta: Jóéjt☺ (bár nem tudom mennyire számít ez az emoji).

Szerintem nem érez irántam semmit, de nem is tudom hogyan deríthetném ki hogy lehet-e nála esélyem.

Elmondani korainak tartom, hogy tetszik nekem, de nagyon türelmetlen vagyok és nagyon kíváncsi.

Bár az van bennem, hogyha érdekelném akkor nem lenne az a 6 lány.



2018. jan. 2. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellenél neki, akkor szóba sem kerülhetnének más lányok. Ennyi.
2018. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ne állj be a sorba..
2018. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Az is lehet,hogy iriggyé akar tenni, azzal a 6 lánnyal.

Szerintem is korai még elmondani hogy tetszik neked. Egy kis idővel kiderül hogy mik a szándékai.

Sok sikert és kitartást! ☺️

2018. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, ne is haragudj, de ebből a szövegből egyértelműen lejön, hogy a srác egy nagy nőcsábász. Egyszerre hat lány a képben?! Jézusom... Hogyha nekem igazán tetszik valaki, akkor nem koslatok több lány után is egyszerre. Szerintem se állj be a sorba, az ilyenek általában nagyon könnyen váltogatják a partnerüket. Ha komoly kapcsolatra vágysz, akkor felejtsd el ezt a fiút a saját érdekedben.
2018. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát csak pár napja beszélgetünk, de én is így vagyok vele, hogyha kellenék neki akkor nem foglalkozna másokkal is.Egyébként neki nem kellenek a tömeg lányok.Viszont azt nem értem hogy akkor miért csinálja ezt...

Így is mindig plátóiba mentem, most meg őt is felejthetem el.Már tényleg nem tudom mit csináljak...

2018. jan. 2. 21:01
 6/8 anonim válasza:
Ha nem kellenek neki a tömeglányok, minek próbálkozol?
2018. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért mert nem vagyok az.

Én is inkább csak kerülöm az olyan lányokat és fiúkat.

2018. jan. 2. 22:43
 8/8 anonim ***** válasza:
#5: Biztos nem tömeg mind a 6 lány....
2018. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!