Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Húzná az agyam? Mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húzná az agyam? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akibe szerelmes lettem (sajnos).

Messze lakik.. Naagyooon messze.

A lényeg az az,hogy szerelmet vallottam neki (előtte is sokat beszéltünk ámbár nem nagxon keresett. Mindig mekem kellett ráírnom). Ő állítása szerint Ő is többet érez,mint barátság, (szavait idézve) "jó lenne megpróbálni,de sajnos nem lehet" úgyhogy ezek szerint ő is szeretné ha lenne valami. Sokszor írtam is,hogy hiányzik, ő visszaírta,hogy én is neki. Ha puszis szmájlit' küldök neki,akkor azt visszaküldi,de sosem mondja önszántából,hogx hiányzok neki illetve sosem küld önszántából ilyen romcsi dolgokat. (Múltkor küldött. Először életében.)

Eddig mind szép és jó. DE! Amint említettem feljebb,hogy nem nagyon keres. Ha írok is,ritkán válaszok azonnal.

Mióta szerelmet vallottunk egymásnak azóta egyáltalán nem 😔 Nem értem,hogy miért.. igazából egy "Hali"-val el lehetne intézni az egészet. Próbáltam vele éreztetni,hogx néha azért rámírhatna,ne csak én rá,de a válasz annyi volt,hogy "ha vége lesz ennek az egész karácsonyos cuccnak,és nyugisabb lesz minden,akkor majd beszélünk sokat,ígérem!"

Nem tudom,hogy náluk ez meddig tart,de tegnal se és ma sem írtam rá.. és ő sem rám.. szóval nem tudom. Kezdek abban kételkedni,hogy szeret.. Szimplán lehet,hogy húzza az agyam,mert ahhoz van kedve. Pedig nagxon "béta" a csáveszka. Nem nagyon volt még barátnője..


Szóval ez az én helyzetem,ami nagyon cseszi a csőröm,merz mégis csak szeretem és hiányzik. Remélem minden fontos dolgot leírtam.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Boldog Új Évet mindenkinek utólag is!



#tini #szerelem #hitegettség
2018. jan. 4. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a helyedben lennék én hagynám. Nem az az érzelgős fajta... Meg lehet, hogy őt annyira nem érdekled. Nyugodj meg egyszer csak megtalál téged a szerelem. :)

15L

2018. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Szerintem hagyjad és ne keresd. Nyilván akkor keres ha eszébe jutsz és unatkozik. Próbálj meg túllépni,tiltsd le. Találkozni úgy sem találkoztok. Próbálj meg keresni egy közelebbi srácot! Megérdemled a boldogságot! Sok szerencsét! :)

16/L

2018. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ez volt először ő irt rám és én nem írtam neki aztán egyre jobban megkedveltem egy hónapig beszéltünk aztán azt írta hogy bejossz én meg így hogyan (közbe barátnője volt) azután már semmit nem irt kb én írtam mindent de nagyon erőltetett volt utoljára tavaly februárban írtam neki azóta nem irt és meg se nézte
2018. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!